У рожевій сукні та шоломі: 6-річна дівчинка вразила мережу трюками на скейтборді

Пейдж Тобін з Австралії всього 6, а вона замість іграшок обрала екстремальний спорт і стала зіркою скейтбордингу, виконуючи видовищні трюки. У своєму віці дівчинка вже брала участь у кількох змаганнях та навіть виграла конкурс у Мельбурні серед дітей до 9 років, пише 24 канал.

Джерело:CNN

Нещодавно Пейдж Тобін з Маккварі, Австралія, стала відома на весь світ завдяки відео в інстаграмі, на якому вона підкорює рампу – велику конструкцію у вигляді напівтрубу – висотою у 3,6 метра. У дівчинки кілька сотень тисяч підписників в інстаграмі, а неймовірне відео з трюком набрало понад 1,5 мільйона вподобань. 

На цьому відео вона сміливо з’їжджає з рампи, яка удвічі вища за зріст самої дівчинки, і професійно ковзає по поверхні. При цьому Пейдж підкорила усіх своїм нарядом, в якому руйнує усі стереотипи про типових  скейтбордистів, – вона була одягнена у легку рожеву спідницю та яскравий леопардовий шолом. Здається, ця маленька дівчинка зовсім не боїться висота та швидкості. 

Маленька чемпіонка стала на скейт ще у 2 роки, коли знайшла старий скейт своєї мами у гаражі. З того часу вона вдосконалювала свої навички і зараз вражає своєю безстрашністю та майстерністю. Дівчинка доводить, що, хоч скейтбординг це й досить небезпечний та екстремальний спорт, він доступний кожному у будь-якому віці. 

Дівчинка стала зіркою скейтбордингу / Фото інстаграм Пейдж Тобін

У Пейдж далекі та грандіозні плани. Вона не збирається кидати скейтбордингі хоче підкорювати нове вершини: вивчити нові ефектні та складніші трюки, відправитись у США та познайомитись там зі своїм кумиром, світовою зіркою скейтбордингу, Тоні Хоуком. 

6-річна Пейдж Тобін

banner

Залишити відповідь