У США пастор відкрив віртуальну церкву

Прогрес не стоїть на місці, а разом із ним американський пастор Ді Джей Сото, котрий проводить свої проповіді з допомогою соціального сервісу віртуальної реальності AltSpaceVR, який дозволяє користувачам Oculus Rift, HTC Vive і Samsung Gear VR при цьому, перебуваючи в різних куточках світу.

Цікаво, що за кілька місяців до знайомства з віртуальною реальністю Сото звільнився з церкви, якій свого часу служив.

Чоловік вирішив продати свою оселю та практично все майно, а натомість придбав дев’ятиметровий трейлер, взяв свою дружину та п’ятьох дітей і вирушив у подорож Америкою. Все це він зробив для того, щоб поширювати релігію. Втім, влітку 2016-го року все кардинально змінилося, адже пастор дізнався про AltSpaceVR.

Через кілька днів він виступив у сервісі з першою в його житті віртуальною проповіддю. Чоловік зауважив, що віртуальна проповідь об’єднує не лише вірян, а й атеїстів, яких просто цікавить несподіваний варіант використання VR-технологій. А вже через 10 місяців Сото вирішив заснувати першу в світі віртуальну церкву.

У США пастор відкрив віртуальну церкву - фото 225916

Сото вважає, що його VR-церква залучить молодь та тих, хто просто боїться або соромиться навідуватися до звичайного храму. Зауважимо, що проповіді він веде у вигляді сріблястого робота, а спів псалмів супроводжується субтитрами та смайликами.

У США пастор відкрив віртуальну церкву - фото 225917

Наразі віртуальний пастор зустрічається з церковними лідерами, щоб переконати їх інвестувати кошти у такий тип церкви. Це дозволить перетворити одну VR-церкву в повноцінну мережу. Також Сото планує організувати збір коштів на краудфандінгових майданчиках, щоб отримані кошти вкласти в новий тип церкви.

У США пастор відкрив віртуальну церкву - фото 225918

Джерело – Wired, радіо Максимум
banner

Залишити відповідь