10 авіакомпаній світу, які дозволяють подорожувати з котом у салоні

Не всі авіакомпанії пускають на борт із тваринами. Але що робити, якщо пасажир не може прожити без улюбленця і дня, особливо, якщо спілкування з тваринами рекомендація доктора? Шукайте авіакомпанії, які нададуть максимальні зручності для такої подорожі.

Allegiant Air

Авіакомпанія дозволяє брати кішку або собаку невеликого розміру з собою у салон, за умови, що ви їх розмістите під сидінням в спеціальному боксі для переїздів. Виняток становлять – рейси на Гаваї.

Подорож на двох обійдеться у 100 доларів. Службові тварини можуть летіти безкоштовно. Однак, щоб скористатися подібними послугами, слід зарезервувати місце на сайті авіакомпанії, відзначивши що вам потрібні спеціальні послуги (special assistance).

Hawaiian Airlines

Тут пасажирам пропонують відправляти вихованців разом з багажем. Однак тупоносі мопси або персидські коти не можуть подорожувати в багажному відділенні, оскільки у подібних порід часто виникають проблеми з диханням. Таких тварин дозволяють взяти на борт як ручну поклажу.

Присутність домашніх улюбленців в салоні не допускається на міжнародних маршрутах і рейсах у Нью-Йорк.

Переліт вихованця обійдеться власникові від 60 до 225 доларів. Тварини супроводу або службові собаки летять безкоштовно, при наявності відповідних документів. Якщо чотириногий друг занадто великий і не може розміститися під сидінням, можна придбати для нього окремий квиток.

Virgin America

Межа добродушності до тварин для цієї авіакомпанії – п’ять вихованців, взятих у салон, за умови, що всі вони будуть знаходитися в сумках-переносках. Тварина разом з переноскою не повинна важити більше дев’яти кілограмів. Місце для пухнастого пасажира слід зарезервувати заздалегідь.

Переліт одного улюбленця коштує 100 доларів. Службові собаки, тварини, необхідні пасажиру для психологічної підтримки, можуть летіти безкоштовно і перебувати в салоні без переноски.

JetBlue Airways

JetBlue пропонує програму підтримки для господарів, які подорожують з домашніми вихованцями. Однак екзотичні тварини, їжаки, гризуни, змії, павуки, рептилії на борт не допускаються. Решта, за винятком службових порід, можуть піднятися у повітря за 100 доларів.

American Airlines

Одна з найбільш доброзичливих до пухнастих вихованців авіакомпаній. Тут вам запропонують кілька варіантів подорожі з твариною, в залежності від породи і розміру: багаж, ручна поклажа, розміщення в сумці під сидінням. Вартість перельоту – від 125 до 200 доларів. Тварини супроводу допускаються на борт безкоштовно.

Delta Airlines

Домашніх тварин, крім птахів, в цій авіакомпанії дозволяють брати на борт, крім особливо великих порід – їх необхідно здати в багаж. Пернаті допускаються тільки на внутрішні рейси. Вартість подорожі для вихованця складає від 75 до 125 доларів. Загальна кількість тварин за політ обмежена, тому на рейс слід зареєструватися якомога раніше.

Alaska Airlines

Тупоносі породи собак і котів пускають в салон в спеціальному боксі для подорожей. Решта повинні летіти в багажному відділенні. Службовим дозволяється сидіти поруч з господарем, якщо в салоні достатньо місця, або розташовуватися на колінах. Екзотичним тваринам вхід заборонено.

Southwest Airlines

Чотириногі друзі не можуть подорожувати на міжнародних рейсах, однак на внутрішні маршрути, крім Ямайки, допускаються улюбленці будь-яких порід, здатні вміститися в перенесенні під сидінням.

Шість тварин в салоні – це межа для рейсу, тому, хто першим прибув на реєстрацію, той і з другом.

United Airlines

Тут беруть на борт усіх, навіть птахів, крім какаду. Однак, вихованці повинні знаходитися в боксі для переїзду, навіть службові собаки і тварини супроводу.

Pet Airways

Ця авіакомпанія спеціалізується на перевезенні тварин, пропонуючи чартерні рейси невеликих літаків. У салоні можуть розміститися чотири людини і велике число улюбленців різних порід. Всі тварини летять з комфортом і обслуговуються приставленим до них стюардом. Коштує таке задоволення від двох тисяч 500 доларів до 10 000.

 

Джерело

banner

Залишити відповідь