Астрологиня Юлія Фолюш пояснює, чи справді страший період ретроградного Меркурія, і що з цим робити

Явище, що викликає почуття страху і тривоги, на рівні із забобонами про чорну кішку і бабу з пустими відрами. На нього списують всі хвороби та невдачі, але чи справді ретроградний Меркурій так сильно впливає на наше життя? Сьогодні питаємо в астрологині Юлії Фолюш.

Що ж це таке «ретроградний Меркурій»?

Ретроградний Меркурій – це астрономічне явище, яке виникає внаслідок різниці швидкостей Землі та Меркурія. Через це із нашої планети виглядає, ніби Меркурій на деякий час завмирає, а потім починає рухається назад, утворюючи петлю. Хоча це насправді не так, це тільки оптична ілюзія. Планети рухаються тільки вперед.

-Як впливає ретроградність на людей?
Зараз дуже перебільшують вплив ретроградного Меркурія на людей. Всі біди і невдачі, які стались протягом цього періоду – все списують на астрологію. Спершу треба розібратись із природою цього явища, щоб робити висновки.Кожна планета відповідає за різні сфери життя людини. Меркурій впливає на комунікацію, інформацію, документи, транспорт, техніку, навчання, логістику, порозуміння між людьми.А ретроградність – це повернення до точки, яку пройшли раніше. Тобто усі починання, пов’язані зі сферою впливу Меркурія можуть гальмуватись. В цей період не варто братись за нове, а сконцентруватись саме на пройдених темах. Ви можете відновити спілкування з людиною, яку давно не чули, повернутись до навчання, яке залишили, проаналізувати свої помилки в минулому. Це ідеальний час, аби скинути зайвий баласт, почистити техніку, переглянути старі документи, щоб могти рухатись вперед.

-Чи всі люди однаково піддаються впливу ретроградного Меркурія?
Загальне гальмування в цей період схильні відчувати всі люди, але це дуже особисто. Аби точно сказати, наскільки сильним буде вплив та яких сфер торкнеться, треба детально аналізувати натальну карту людини. Якщо ретроградна планета не зачіпає нічого важливого в індивідуальній карті, то людина може й зовсім нічого не відчути в час ретроградності.


-Чи потрібно якось готувати до періоду ретроградності Меркурія?
-Ні, особливих підготувань не потрібно. Але й дуже лякатись, припиняти роботу теж не варто. Достатньо усвідомлювати, що відбувається і бути готовим до цього. Не дратуватись через певне гальмування, повернутись до минулого, проаналізувати те, що відбулось, позбутися зайвого, щоб звільнити простір для нового у вашому житті.


-Чи зараз ми проходимо період ретроградного Меркурія?
-Так, зараз вже завершується. Розпочався 21 квітня і триватиме до 15 травня. Зазвичай протягом року Меркурій ретроградний тричі, але в 2023 році аж 4 рази! Наступний період з 23 серпня до 14 вересня, і з 12 грудня до 1 січня. Цікаво, що в цей Новий рік ми зайшли з ретроградністю, і в наступний рік заходимо так само.

Тому не варто боятись, попереджений – значить озброєний!

banner

Залишити відповідь