Місця, в яких вам точно принесуть задоволення

Які цікавинки чекають на відвідувачів у цих борделях? Читайте та дивуйтеся!

1. “Велика сестра”, Чехія

Публічний будинок “Велика Сестра” призначений для людей, які отримують статеве задоволення від участі в еротичних сценах. Цей унікальний заклад знаходиться в Празі, де чеські та словацькі дами будуть обслуговувати своїх клієнтів безкоштовно. Від клієнта потрібна згода на те, щоб їх статевий акт записувався на відео і транслювався на близькі або далекі відстані особам, які прагнуть видовищ. Назва клубу явно нагадує відоме всьому світу телешоу. “Брат” і “Сестра” і справді мають загальну концепцію: всі кімнати будинків оснащені камерами, на які записується кожна дія. Сексуальне реаліті-шоу завжди доступне в режимі онлайн у країнах Європі.

У Big Sister близько десятка гостей виступають на камеру щоночі, а веб-сайт отримує від 10 тисяч до 15 тисяч хітів в день.

2. “Ginza Club”, Австралія

Австралія займає лідируючу позицію за кількістю легалізованих борделів. Тематичний азіатський бордель “Ginza Club” є одним з найрозкішніших в Австралії. Час, так званого діамантового сервісу, обійдеться клієнтові в суму від 320 доларів. Також бордель славиться своїми спа-процедурами.

3. Розважальна Нана-Плаза, Таїланд

У Бангкоку є один з найвідоміших у світі справжніх центрів сексу. Чотириповерхова будівля містить понад 40 закладів. Більшість з них є гоу-гоу барами, де дівчата просто танцюють, або показують стриптиз. Однак є суттєва відмінність Нана-Плази від звичайного борделя: чоловіки і жінки домовляються про надання послуг і здійснюють оплату безпосередньо один з одним. Тут не буває сутенерів, а клієнт може підібрати дівчину (або хлопця) на будь-який смак.

4. Бордель “Зоряні Війни”, США

Один з найбільш незвичайних сучасних борделів світу знаходиться в Лос-Анджелесі. Там пропонують для клієнтів оригінальну розважальну програму. У ній беруть участь пародійні танцівниці, регулярно виконують стриптиз номери у виконанні героїв “Зоряних воєн”. Працівниці клубу представляють безліч улюблених персонажів – від сексуальних до безстатевих. Кортні Крус – засновниця трупи бурлеску (а також виконавиця ролі штурмовика) стверджує, що може спокусити будь-якого шанувальника або шанувальницю у Всесвіті. Там ви зможете сміливо зайнятися сексом з принцесою Леєю, а також з Дартом Вейдером.

5. “Дім бажань”, Німеччина.

Один цікавий бордель розташувався в Берліні (Німеччина). На хвилю економічного спаду власники бізнесу відреагували досить нестандартним ходом: вони пропонують знижки для клієнтів, які приїжджають на велосипеді, або тим, хто може довести, що приїхав на громадському транспорті. Для таких клієнтів зі встановленої ціни в 70 євро за 45 хвилин задоволення скидають 5 євро. Крім того, подібна акція позитивно впливає на навколишнє середовище і дозволяє полегшити переповнені стоянки поблизу будинку розпусти.

6. “Ранчо Мустанг”, США

Це легальний бордель в штаті Невада – один з найдорожчих борделів. За своєю концепцією він схожий зі звичайним готелем, але клієнт тут платить зовсім не за номер, а за дівчину, яка буде супроводжувати його весь час поки він знаходиться в готелі.

7. Club LV, Нідерланди

Club LV – один з найвідоміших у світі клуб з ескорт-послуг в Амстердамі. У сучасному декорі будівлі, де розміщується бордель, переважає азіатська ексцентрика. Щоб зробити замовлення, варто лише зателефонувати і через кілька хвилин жриця кохання постукає в двері.

8. Café Millenium, Бразилія

Бордель “Café Millenium” – це ультрамодний сучасний розважальний комплекс для заможних клієнтів. У ньому знаходиться танцювальний клуб, бар, магазини з сексуальним білизною та іграшками. Салон декорований шкіряними меблями і глянсовими підлогами. Протягом ночі навколо клієнта кружляють сотні дівчат у надії привернути увагу.

Джерело

banner

Залишити відповідь