Найвизначніші пам'ятки Північної Кореї

Північнокорейська влада, гостро зацікавлена в притоку іноземної валюти, в останні роки почала піднімати свою залізну завісу для іноземних туристів.

Новое Время ділиться інформацією про 10 головних визначних пам’яткок Північної Кореї.

1. Архітектурний ансамбль Мансуде

У центрі Пхеньяна підносяться 20-метрові статуї перших правителів Північної Кореї: Кім Ір Сена і Кім Чен Іра. За протоколом візит до монумента – як місцевих жителів, так і іноземців – супроводжується покладанням квітів та поклоном.

2. Тріумфальна арка

Побудована в 1982 році за зразком Паризької тріумфальної арки з блоків білого граніту, Тріумфальна арка в Пхеньяні прославляє роль Кім Ір Сена в боротьбі з японською окупацією в 1925-1945 роках.

3. Монумент ідей чучхе

170-метрова гранітна вежа виросла на березі річки Тедон в 1982 році. Усередині монумента є ліфт: заплативши 5 євро, туристи можуть піднятися на оглядовий майданчик і оцінити панорамний вид міста.

4. Кимсусанський меморіальний палац

Мавзолей північнокорейських вождів Кім Ір Сена та Кім Чен Іра. При відвідуванні палацу необхідно дотримуватися формального дрес-коду, заборонено фотографувати і голосно розмовляти.

5. Монумент трьох хартій возз’єднання батьківщини

Арка над південним в’їздом в Пхеньян складається з фігур двох кореянок в національних костюмах і символізує возз’єднання Північної і Південної Кореї. Під монументом проходить Шосе Возз’єднання, яке з’єднує Пхеньян з Демілітаризованою зоною.

6. Демілітаризована зона між Північною і Південною Кореями

Під час екскурсії в прикордонну нежитлову село Пханмунджом туристам показують приміщення для переговорів, розповідають про історію розколу країни, підступи американців і надії Північної Кореї на об’єднання.

7. Місто Кесон

Ця стародавня столиця Кореї розташована в 170 км на південь від Пхеньяна. У місті збереглися фортеці епохи династії Корі (X – XIV століття), могили королів, кілька буддистських храмів, руїни палацу і обсерваторії.

8. Гора Мехянсан

Біля підніжжя гори знаходиться древній буддистських храм Похенса, а на горі – Міжнародна виставка дружби. Це музейний комплекс, де в якості експонатів зібрані подарунки світових лідерів північнокорейським вождям.

9. Пляжний курорт Маджоне

Городок Маджоне на узбережжі Японського моря називають “найкращим пляжним курортом країни”. Однак його відвідувачі стверджують: місцева екологія страждає від сусідства з 800-тисячним промисловим центром Хамхін.

10. Гірськолижний курорт Масик

Перший в КНДР гірськолижний курорт Масик був відкритий в 2014 році і знаходиться в трьох годинах їзди від Пхеньяна. З листопада по березень до послуг туристів пропонується 11 трас загальною протяжністю 110 км, підйомник, готель і пункт прокату спорядження.

banner

Залишити відповідь