Названо улюблений колір світу

У дослідженні, проведеному британською компанією з виробництва паперу G.F. Smith, десятки тисячі людей у більш ніж 100 країнах світу проголосували за свій улюблений колір.

За результатами дослідження найулюбленішим кольором у світі виявився глибокий синьо-зелений відтінок, який отримав назву Marrs Green, повідомляє Refinery29.

Дизайнерка Енні Маррс, яка запропонувала цей колір для участі в конкурсі, розповіла, що дуже рада тому, що саме її варіант визнали найкращим у світі.

“Колір був натхненний пейзажем, який оточує мене вдома у Шотландії, і той глибоко-зелений відтінок з відтінком синього завжди був моїм улюбленцем” — каже Маррс.

Редактор журналу Viewpoint Colour Magazine Керолайн Тілл зазначила, що в нинішню епоху потрясінь і щоденних тривог вибір такого заспокійливого відтінку досить логічний.

«Оскільки сучасний стан “дефіциту природи” в умовах урбаністичного і цифрового способу життя тільки посилюється, ми прагнемо відновити зв’язок зі світом природи, отже, зростає популярність зеленого кольору. Люди жадають заспокійливої безтурботності зелені», – вважає Тілл.

 

 

banner

Залишити відповідь