Нестандартні вакансії в Німеччині

На перший погляд така робота здається простою, але отримати її може далеко не кожен бажаючий. Що ж вимагається від кандидатів і скільки їм платитимуть за ледачу роботу?

Блогер-ледар

Насолоджуватися видами апельсинових плантацій, пити сік і ділитися враженнями в соціальних мережах – все це входить в обов’язки блогера, який буде працювати на німецького виробника соку Valensina. Контракт розрахований на 13 місяців, за цей час можна заробити 20 тисяч євро. Заявки приймають до 13 серпня, перший робочий день вже у вересні 2017 року.

Професійний брехун

Вакансія для тих, хто вміє брехати. В агентстві Alibi-Profi шукають акторів, сценаристів і дизайнерів. Тут займаються підробкою фотографій, складають запрошення на вигадані ділові зустрічі, розсилають липові листівки з відпустки – в загальному, допомагають своїм клієнтам забезпечити алібі. Ця фірма існує в Бремені з 1999 року, сьогодні в ній налічується більше шести тисяч співробітників по всій Європі.

Нюхач

Німецькі компанії Beiersdorf і Henkel, що випускають косметику і побутову хімію, мають в своєму штаті унікальних професіоналів під назвою Geruchsforscher. Їх завдання полягає в тому, щоб обнюхувати пахви людей, які тестують дезодоранти. Початкова зарплата – від 2580 до 3220 євро. Кандидати на цю вакансію повинні як мінімум три роки відучитися на факультеті біології або біотехнологій.

Фуд-стиліст

Виграшно розмістити їжу для фотографії – справжнє мистецтво. Саме цією справою щодня і займаються фуд-стилісти. Такі фахівці потрібні в ресторанах, книжкових видавництвах і в агентствах з просування в соціальних мережах. Освіта кухаря, кондитера або фотографа дасть вам більше шансів на отримання цієї роботи.

Випробувач товарів еротичного характеру

Тестувати потрібно не тільки дезодоранти, але і секс-іграшки. Німецький виробник еротичних товарів Vinico шукає співробітників від 18 років, які готові випробувати товари на свій вибір і залишати про них конструктивні відгуки.

Прибиральник на місці злочинів

За цю важку працю початківці отримують від 1300 до 1900 євро в місяць без вирахування податків. Кандидат на вакансію прибиральника на місці злочинів повинен не тільки вміти добре відмивати поверхні, але і володіти особливими знаннями, які можна отримати в берлінській клінінговій компанії Heistermann.

Нестандартна модель

На цьому фото – альбінос Шон Росс з США, який прославився за рахунок своєї “специфічної” зовнішності. Тепер таких моделей шукають і в Німеччині. Берлінське агентство Misfit Models просить бажаючих надіслати кілька фотографій і коротку розповідь про себе.

Актуальні пропозиції роботи за кордоном можна переглянути тут:
https://ua.jooble.org/робота/за-кордоном

Джерело

banner

Залишити відповідь