У центрі Франківська зняли теплу “середньовічну” фотоісторію

У самому серці Івано-Франківська, на нещодавно відреставрованій вулиці Тринітарській, зняли  яскраву та емоційну фотоісторію. Світлинами поділилася їх авторка – фотографиня Йордана Дранчук.


Фотосесія просякнута духом минулого, атмосферою літнього середньовічного Станиславова. На вулиці Тринітарській наче спинився час – жінки у автентичному одязі носять квіти у старих в’язаних кошиках, сідають перепочити на лавку, стукочуть підборами по старовинній бруківці, грається дітвора.

 

“Робота над костюмами і реквізитом тривала не один тиждень: кілька примірок, примірочок, костюмних експедицій, повний багажник реквізиту і квітів. Я їздила фіксувати положення сонця і рахувала кількість людей в різний час на франківських вулицях, щоб зручно було працювати з малюками. Іра (модель на фото, – ред.) хвалилась придбаними спеціально для зйомок мештиками Адама, блузочкою для Терези, -зате все вийшло правильно і так, як хотіли дві шалені мами”, – пише фотографня.

Йордана пояснює, ця фотосесія – це історія про квіткових станіславських фей. Знімали її ще минулого літа.

“Це історія про квіткових станіславських фей, які приїхали з квітами аж з самих Крихівців. Чесно-пречесно! А насправді в Ірини Кушнірук чудові, емоційні, розумні діти, і це вони зробили світлини саме такими! Сьогодні в кольорі, а повна історія з Тринітарської вулиці буде в чорно-білому виконанні: повна, емоційна, справжня, де кожен кадр має значення”, – каже фотографиня.

banner

Залишити відповідь