Український бренд потрапив до списку Найкреативніших захисних масок за версією Forbes

Бренд українського дизайнера Юлії Перекрьостової потрапив до топ-20 креативних дизайнерських масок, який представив журнал Forbes.


Якщо в попередні роки захисні маски для обличчя найчастіше носили тільки в Китаї, і це було пов’язано в першу чергу з сильною забрудненістю повітря та епідеміями, а також бунтівні підлітки, такі як Біллі Айліш, то через пандемію коронавірусу COVID-19, що вийшла з-під контролю, у масках змушений ходити мало не весь світ. А згідно з прогнозами ВООЗ, у масках доведеться ходити набагато довше, ніж навіть до кінця літа, пише НВ.

А якщо згадати, що багато модних нині предметів гардероба, які ми приймаємо зараз як належне, були створені, щоб задовольнити певні потреби, наприклад, джинси, то чому б не зробити наше життя в масках красивим, якщо вже доведеться зробити їх частиною нашого повсякденного гардероба, подумали дизайнери. Forbes зібрав список найкреативніших виробів від дизайнерів з різних куточків світу, до нього увішла робота українського бренда Yuliya Kros.

На думку авторів статті, маска тепер стане тим інструментом, який зможе підкреслити індивідуальність і настрій людини, яка змушена відтепер приховувати частину свого обличчя, перебуваючи на публіці.

«Український бренд Juliya Kros відома своїми асиметричними розрізами і позачасовою естетикою, позбавленою будь-яких прикрас. Її надихнули на створення масок для обличчя її клієнти, які почали масово звертатися з проханнями. Свої маски дизайнер бренду Юлія Перекрьостова зробила з обрізків тканин, що залишилися після створення останніх двох колекцій. Колекція Save Around – маски з застібками блискавками або сітчастою підкладкою роблять власника безпечним і стильним і ефектно доповнюють гардероб», – так пояснили редактори наявність бренду українського дизайнера у своєму списку.

banner

Залишити відповідь