UNDERHILL оголосив старт продажу квитків на перший фестиваль наступного літа

У селі Підгір‘я, що на Богородчанщині, впродовж двох днів, 3-6 червня триватиме унікальний фестиваль “UNDERHILL Music Festival”.

Сьогодні, 22 жовтня стартував продаж квитків. Ціна абонементу на 3 дні – 1200 гривень, ціна наметового містечка – 400 гривень.

В соцмережі Інстаграм користувачі обурені ціною на квитки, за їх словами така вартість у перший день продажу надто висока. Також люди здивовані, вартістю через те, що поки невідомо які саме артисти будуть виступати.

За словами організаторів, фестиваль руйнує кордони між  різними сучасними напрямками музики. Фестиваль вдало поєднує популярну музику  та  шоу від зірок електронної сцени, що задовольнить смаки найвибагливіших поціновувачів EDM культури та нічних тусовок. 

“Програма фестивалю  розподілена на два етапи: underday та undernight. Де в день та вночі вас будуть дивувати зірки української та світової сцени. В день Вас будуть вражати  музичною програмо, грандіозним авіашоу світу – The Flying Bulls, майстер-класами, атракціонами, конкурсами від партнерів та активностями для всієї родини, а в ночі найкрутіші діджеї будуть запалювати публіку аеродрому Підгір`я. А також, своїм різноманіттям смаків Вас здивують фуд-корти, лаунж-зони, барбек`ю та ін”.

Головна мета фестивалю — це ідея культурного і музичного перехрестя Європи та України саме в цій локації, і ця мета є основним локомотивом всього проекту.

Дітям віком до 6 років включно, вхід в супроводі дорослих – безкоштовний.Якщо дитині 7, або більше років – потрібно купувати додатковий квиток.Із собою потрібно обов`язково мати копію свідоцтва про народження для дітей.

banner

Залишити відповідь