Уява і секс. 15 цілком нормальних фантазій без сорому

У нас у всіх є сексуальні фантазії, вони відрізняються і варіюються від світлих до темних крайнощів, як і людська сексуальність. Не потрібно соромити себе за думки про щось, що вважається “неправильним”. Головне — завжди пам’ятати про згоду і безпеку, чи не так?


Секс з колишніми
Ні, це не означає, що ви все ще закохані. Не лякайтесь.
Можливо, ви хочете повторно пережити певний період у вашому житті, вам легше всього уявити колишніх в ліжку, тому що ви добре їх вивчили, ви проектуєте власне зображення в сексі й так далі.
Навіть якщо ви мрієте про секс з колишніми, вже бувши у відносинах з кимось новим, це ок.

Секс з кимось, крім наявного партнер_ки
Фантазії про зраду часто очолюють списки найпоширеніших фантазій. Річ у тому, що ми часто сексуалізуємо й еротизуємо ту поведінку, яка ніколи б не дозволили собі в реальному житті.
Це щось погане, і тому воно вас заводить.

Рольові ігри
РІ мають у собі безліч сексуальних варіацій з перевдяганням (той же косплей). Вони можуть бути різними в залежності від уподобань і навіть відрізнятися в фантазіях однієї і тієї ж людини в різні дні.

Зв’язування
Тут сіль в динаміці впливу: у віддачі й отриманні контролю. Зв’язування позбавляє можливості поворухнутися і віднімає шлях до “втечі”.

Спанкінг (неважливо, шльопаєте ви або вас)
Ділянка мозку, що відповідає за задоволення, розташована близько до тієї, що відповідає за біль. Не дивно, що біль і задоволення іноді поєднуються.

Секс з кимось такої ж статі (або протилежної)
Незалежно від того, гомосексуальні ви, гетеросексуальні, бісексуальні, щось середнє або нічого з перерахованого вище, займатися сексом з кимось, до кого вас звичайно не тягне, — нормально.

Каколдінг (це коли ваш_а партнер_ка займається сексом не з вами)
Ідея, що ваш_а партнер_ка переспить з кимось у вас перед очима, одночасно захоплює, принижує і багатьох збуджує. Це багатошарова фантазія, і подобатися вона може з різних причин.

Домінування і підпорядкування
Часто ми хочемо домінувати або підкорятися в ліжку, хоча у житті граємо зовсім іншу роль. Але гра в домінування і в побуті, і в ліжку — не рідкість.

Вуаєризм
Вас коли-небудь заводила думка про можливість спостерігати за сексом партнер_ки з кимось іншим? Або про те, щоб перебувати в сусідній кімнаті, поки двоє займаються сексом — неважливо, друзі або незнайомці?
Збуджує сама думка мати можливість дивитися, але не мати дозволу торкнутися, або ідея спостереження за чимось забороненим, чого ви не повинні були побачити.

Секс зі знаменитістю
Такі фантазії бувають в усіх. Це допомагає нам розбавити рутину і думати поза рамками.

Секс з незнайомцями
Ви думаєте про те, щоб підчепити когось в барі. Ви навіть не знаєте його / її імені. Ніяких складнощів, ніякої емоційної плутанини. Ніхто ніколи не дізнається про те, що сталося.

Секс утрьох або груповий секс
Секс з груповим порно – одна з найпопулярніших категорій на PornHub. Багатьом подобається ідея того, що їх пристрасно візьме відразу кілька людей (або ідея бути одним з цих кількох).

Бажання бути бажаним — цілком природне і людське. Ви можете хотіти або не хотіти спробувати груповий секс в реальності, але немає нічого поганого в тому, щоб мріяти про нього

Секс на публіці
Ніколи не замислювалися про те, щоб зайнятися сексом в парку, на окружній дорозі або в автобусі? Ризик попастися на гарячому (вибачте за трохи незграбний каламбур) або можливість проблемних наслідків можуть дуже збуджувати. Таке бажання не робить нікого дивним.

banner

Залишити відповідь