В Івано-Франківську проведуть іміджевий конкурс краси та моди Star Face of the Season f’w 2020

Star Face of the Season f’w 2020 – це унікальна можливість для дівчат, хлопців та брендів показати себе та підвищити власну впізнаваність.

У цьому сезоні в показах візьмуть участь тільки найкращі представники fashion-індустрії. А саме будуть представлені колекції: Optuka tvogo mista, Lelitka, Tetiana Kuzmenko, Aida Tudor, De Luxe, 221b store, Adorn, Exclusive та Maria Volosovska.

Шоу-програма:
Владислав Качинський – ведучий
ALTER BAND – музичний супровід
Soloway Dance – танцювальний центр

З 2013 року ми аналізуємо світовий та європейський напрямок культури, краси та моди, проводимо спостереження за всіма його етапами, працюємо над удосконаленням цієї сфери відповідно до європейських стандартів. За сім років існування конкурсу, ми представили сотні дівчат та хлопців і десятки регіональних та всеукраїнських брендів.

Оцінити неповторну красу, стиль та грацію учасників 14 сезону Star Face of the Season, насолодитись живою музикою, фуршетом та шоу програмою можна буде уже 29 листопада о 18:00 у готельно-ресторанному комплексі «Перетин Смаків». А після конкурсу усіх гостей чекає перше afterparty у ресторані «Чорне і біле». Друге afterparty відбудеться наступного дня, 30 листопада у лаунж-барі «Inside Lounge».

Захід організований ГО «Покоління без обмежень» за підтримки центру краси та моди «Star Face Family».

Інформаційне партнерство:

Горбаль Надія
+38 095 190 2186
starfaceoftheseason@gmail.com

starfaceoftheseason.com

banner

Залишити відповідь