В Івано-Франківську відбудеться профорієнтаційний фестиваль «Майбутнєфест. Народжені творити».

Унікальна подія Майбутнєфест. Народжені творити». Відбудеться він 12  травня на території Університету Короля Данила.


Мета фестивалю – надихнути  підлітків творити щось велике вже в юному віці, нагадати, що майбутнє не обмежується вибором серед 3-4 популярних професій, підказати, як і в чому можна розвиватись, щоб робота відповідала захопленням, а життя приносило задоволення.

Основними локаціями заходу будуть 2 лекторії – розповіді успішних підлітків з усієї  України з найрізноманітніших сфер: блогерів, бізнесменів, громадських діячів, письменників, мандрівників, спортсменів тощо. Окрім цього, будуть функціонувати інші локації, зокрема: Алея можливостей, Сушка мрій, фотозона, відпочинкова зона. Наприклад, Алея можливостей – хороша нагода познайомитися з комерційними та некомерційними
організаціями IT CLUSTER Academy, B2U, Aiesec, Освіторія та іншими молодіжними ініціативами.

З одного боку, це профорієнтаційний фестиваль, з другого – це зовсім інший спосіб  молодих людей зрозуміти і створити своє майбутнє, почути досвід інших, знайти однодумців, отримати підказку та допомогу. Як-от на сушці мрій, де кожен охочий напише свою мрію і контакти на листку та повісить на сушку або здійснить чиюсь: поділиться досвідом, створить спільну команду для проекту, стане ментором, другом тощо.

Організаторами «Майбутнєфест. Народжені творити» є молодіжна ініціатива «Дубль N», бізнес-школа Creators, Університет Короля Данила.

• Дубль N – молодіжна ініціатива, створена у жовтні 2017, головним вектором якої є створення сталої мережі активних підлітків в Івано- Франківську та активізація молоді
• Бізнес-школа Creators – освітній простір для підлітків 10-16 років, що створений з метою виявити їх здібності, надати базові компетенції для успішної самореалізації у майбутньому та допомогти реалізувати власні комерційні та соціальні проекти з допомогою успішних тренерів і менторів Івано-Франківська.
• Університет Короля Данила – один з найпрогресивніших закладів вищої освіти Прикарпаття, який підтримує ініціативи молоді та надає місце та технічну підтримку для реалізації проекту.

“Навіть у свої 15-16 років ми знаємо, що доросле життя – це не обов`язково спрощена схема: школа – універ – робота – пенсія, – ділиться 16-літня співорганізаторка Іра Сеник. – Це не обов`язково банальна рутина: робота – дім – робота. Доросле життя дуже цікаве, лиш треба
знайти своє майбутнє. Саме для цього і потрібен наш Майбутнєфест. Подія, яка зможе створити мрії та відкрити можливості перед її учасниками. Очікуємо як своїх ровесників, так і старших гостей”.

59350558_2316525131742505_5014096029969022976_n

59422393_2262833297377248_8236307093884239872_n

banner

Залишити відповідь