В Івано-Франківську відбувся конкурс краси та моди Star Face of the Season 2019 (ФОТО)

 Головною місією свята є прищеплення естетики у сфері культури, мистецтва та моди, формування смаку в суспільстві.  25 травня Центр краси та моди “Star Face Family” презентував тринадцятий сезон іміджевого конкурсу “Star Face of the Season”.


Іміджевий конкурс краси та моди, який протягом шести років спростовує всі уявлення про стандартність та шаблонність модних заходів вже вдруге провели у “Concert Hall Platinum”.  Особливістю цього сезону є те, що вперше за всю історію участь у конкурсі брали діти.

Загалом за звання зіркового обличчя змагалися 16 дівчат, серед чоловіків – 6 учасників, а дітей було 11 дітей. “Star Face of the Season 2019” розпочався з запальних танців від колективу “SOLOVAY DANCE”, далі – представлення учасниць та показ дизайнерського одягу від бренду LELITKA.

плсьио

Дівчата пройшлись подіумом у цікавих вишитих сукнях, та оригінальних вишиванках. Потім у одязі від LELITKA дефілювали учасники, а пісня них діти. Другий вихід учасниць був у одязі від івано-франкіського бренду ISWEAR.

аиапт

 Хлопці ж презентували речі магазину чоловічого одягу 221b STORE. А маленькі учасники дефілювали у брендовому одязі від дитячої крамниці KAKTUS у поєднанні з окулярами від мережі салонів ОПТИКА ТВОГО МІСТА. На третьому виході учасниці були одягнуті у домашню колекцію від магазину NEW YOU.

патапм

Чоловіки ж дефілювали в одязі бренду NAME, їхні образи доповнювали бронежилети, зброя та балаклави. На шиях у хлопців красувались грубі ланцюги. До слова (ПЕРЕЧИТАЙТЕ ЦЕ РЕЧЕННЯ) дизайнери явно підійшли з гумором до створення цієї колекції, адже на худі одного з учасників був надпис з політичною відсилкою «kolomoisky bought me this hoody». Четвертий вихід учасниць був також від магазину NEW YOU, проте це була колекція у стилі кежуал. У перерві гостей розважала музичним шоу ADELINA.

Потім відбувся показ брендового дитячого одягу від крамниці AVOCADO, а учасниці дефілювали у луках від бренду COCO’S. Чоловіки ж були у костюмах від VORONIN. Далі діти презентували одяг від YES KIDS, а також відбувся показ дитячої лінії одягу від бренду PINK. Наприкінці відбувся показ одягу шоу-руму українських дизайнерів VONA.

рпасим

Серед чоловіків «Зірковим обличчя сезону» став мужній Олексій Куриляк.
Серед чоловіків також номінації отримали:
«Star Face of the Season Ist runner up» – Владислав Кецмур.
«Star Face of the Season lІnd runner up» – Аня Аґбор
«Audience Choice Award Internet» – Шимон Арсеній.
«Audience Choice Award» – Володимир Грабельник.

ваиапчт
«Зірковим обличчям сезону» серед дівчат стала фантастична Діана Загаровська.
Також номінації серед дівчат отримали:
«Star Face of the Season Ist runner up» – Вікторія Леньо
«Star Face of the Season lІnd runner up» – Ольга Роджук
«Audience Choice Award Internet» – Тетяна Заярнюк
«Audience Choice Award» – Христина Василюк.

пи апс
Серед дітей також номінації отримали:
«Star Face of the Season Ist runner up» – Руслана Вітрів.
«Star Face of the Season lІnd runner up» – Анастасія Боднар
«Audience Choice Award Internet» – Анастасія Дубовицька
«Audience Choice Award» – Аліса Людера.

Джерело

banner

Залишити відповідь