Волонтери збираються створити мультсеріал "Лепетуни", щоб навчати малюків української

Команда волонтерського освітнього проекту “Мова – ДНК нації” розпочала збір коштів на платформі соціальних інновацій Спільнокошт для створення мультсеріалу “Лепетуни”. За допомогою анімації дітки вивчатимуть назви побутових речей, тварин, квітів тощо, а також навчатимуться правильно говорити українською в різних ситуаціях.

Волонтери планують зібрати за 90 днів 220 тисяч гривень, щоб створити перший сезон або 10 серій мультсеріалу. Протягом першої доби 86 доброчинців уже профондували 29 тисяч гривень – 13% від потрібної суми.
 
“Малюки від 1 до 5 років тепер дуже швидко звикають користуватися мобільними пристроями й планшетами та самостійно дивляться відео на YouTube. Багато батьків прагнуть навчити дітей говорити українською, але самі навіть не завжди знають, як правильно називаються звичайні побутові речі. Власне тому в нас з’явилася ВЕЛИКА ІДЕЯ – створити “українську Пеппу” або мультсеріал для малечі. Ми публікуватимемо наші мультику на Youtube – і в батьків буде більше часу для власних справ, поки діти дивитимуться корисні мультики й навчатимуться говорити українською”, – розповіла Наталія Клименко, засновниця проекту “Мова – ДНК нації”.

Волонтерському проекту “Мова – ДНК нації” уже майже 3 роки. За цей час команда створила сучасний сайт та перший мобільний застосунок для вдосконалення знань з української мови на платформах iOS та Android. Восени 2016 року засновники проекту Наталія Клименко та Павло Мельник-Крисаченко видали книжку “Українська легко”.  Наразі проект уже здобув чималу популярність серед людей, які прагнуть удосконалювати свої знання української мови: 40 тисяч фанів у Facebook та ще 10 тисяч у інших соцмережах, 60 тисяч завантажень мобільного застосунку, 90 тисяч зареєстрованих користувачів на сайті.

banner

Залишити відповідь