Ваш букет півоній стоятиме тиждень! Поради, які допоможуть зрізаним квітам жити довше

Мабуть, немає дівчини, яка б не любила півонії. Ніжні весняні квіти, на жаль, так недовго тішать нас своїм цвітінням, сезон минає дуже скоро. Тому ми зібрали кілька корисних порад, які допоможуть вашому букету простояти у вазі так довго, як тільки можливо.

Оберіть правильну вази

Найкраще обрати широку та глибоку вазу з темного скла. Це забезпечить стійкість квітам, та не дасть розмножуватись бактеріям, а ще підкреслить красу півоній.

Підготуйте квіти

Перед тим, як поставити півонії у вазу, обірвіть все листя, яке буде знаходитися нижче рівня води, щоб воно не гнило та не забруднювало воду. Зріжте стебла під кутом 45 градусів гострим ножем. Так квіти зможуть поглинати більше води, а ще розщепіть кінці стебел на кілька сантиметрів.

Вода

Використовуйте відстояну протягом доби воду кімнатної температури. Додавайте у воду 1 таблетку аспірину або трохи активованого вугілля. Це допоможе дезінфікувати воду та запобігти розмноженню бактерій. Міняйте воду щодня або через день, ретельно промиваючи вазу. Якщо деякі півонії вже зів’яли, видаліть їх з вази, щоб не псувати загальний вигляд букета.

Вибір місця

Не ставте букет на прямі сонячні промені чи протяг. Від різкої зміни температури ваші півонії зів’януть швидше, ніж хотілось би. Краще оберіть спокійне місце подалі від вікна та кондиціонера, щоб якомога довше милуватись ними

А ще, важливо, щоб квіти були куплені з гарним настроєм, чи подаровані з любов’ю! Такі букети тішать найбільше і стоять найдовше!

banner