Відчуття власності та брехня. Шість речей, які руйнують стосунки

Якщо ви хочете, щоб стосунки з коханою людиною були тривалими і щасливими, перестаньте робити деякі речі, які вбивають ніжні почуття.

Деякі помилки в поведінці по відношенню до партнера можуть привести до розставання. Daily Mail називає шість речей, які рано чи пізно руйнують стосунки.

1. Не поспішайте. Якщо ви знаходитесь на самому початку відносин, не квапте події. Не поспішайте виходити заміж, вирушати в медовий місяць і занурюватися в побут. Експерт зі стосунків Мередіт Файнман стверджує, що перший час після знайомства в чоловіку і жінці повинна залишатися таємниця, певна родзинка, яка буде викликати все більший інтерес і більше бажання бути разом. Якщо щосекунди 24 години на добу проводити разом, можна швидко вбити романтику і зіпсувати стосунки.

2. Не думайте, що ваш ідеальний партнер. Не думайте, що ваш коханий – сама досконалість, інакше в момент, коли очікування не зійдуться з реальністю, ви будете відчувати сильне розчарування. Пам’ятайте, що ідеальних людей немає, прийміть людину такою, яка вона є, і прощайте деякі недоліки і гріхи. Адже ви покохали її за інші якості.

3. Не будьте власником. Той факт, що ви пара, ще не означає, що партнер зобов’язаний витрачати на вас весь вільний час і відмовляти у зустрічі друзям, колегам, партнерам по спорту або хобі. Якщо ви будете демонструвати свою владу над партнером або благати його залишитися з вами, він може подумати, що ви йому не довіряєте.

4. Не уникайте серйозних розмов. Навіть якщо стосунки тільки почалися, не варто відтягувати обговорення важливих і серйозних питань. Звичайно, на першому побаченні говорити про весілля і дітей не варто. Але якщо ви хочете чітко розуміти, чи в однаковому напрямку ви дивитесь на майбутнє, почніть таку розмову. Ігнорування важливих тем може привести до розставання в майбутньому.

5. Не згадуйте про своїх колишніх. Розмови про колишніх хлопців або дівчат можуть травмувати поточного партнера. По-перше, партнер може припустити, що ви ще не розлюбили попереднього, тому згадуєте про нього. По-друге, він може подумати, що ви порівнюєте його з колишнім, прагнучи вказати на якісь недоліки. Згадка колишніх партнерів однозначно не зміцнює стосунки. Намагайтеся уникати цього.

6. Не брешіть. Чесність завжди була і залишається найкращим інструментом налагодження стосунків. Не приховуйте правду, щоб уникнути сварки, адже ви тільки відстрочите невідворотне. Навіть несуттєва, маленька брехня може підірвати довіру назавжди. Не створюйте собі проблем і завжди відкрито обговорюйте з партнером абсолютно все, якою б неприємною ця розмова не здавалась.

Джерело – НВ.

banner

Залишити відповідь