Вогненна історія: найсвятковіші свічки
Палити свічки напередодні Нового року – це втілення хюґе. Затишок, тепло і аромат, який наповнює простір.
До новорічних свят французька марка органічної косметики випускає колекцію засобів, до якої традиційно входять свічки. Цього року свічок дві: одна – посвята першим сніжинкам (яких ніяк не дочекається Європа), друга – різдвяним соснам. Увага, секрет: діаметр цих свічок ідеально збігається з розміром “каруселей” Diptyque.
Цьогоріч відомі свічки французького Дому Sisley виходять у колекційних виданнях – по 1,5 кг кожна.
Одна пахне трояндами з саду мадам д’Орнано, друга – томатним листям. Нагадаємо, мотив Eau de Campagne створив у середині 70-х парфумер Жан-Клод Еллена.
Італійський Дім Acqua di Parma – віртуоз у роботі з воском. Їхні свічки неймовірно пахнуть і створюють настрій, а також слугують ідеальним подарунком – зокрема, “для тих, у кого все є”. Великі, але акуратні – вони точно прикрасять інтер’єр.
Є і свічки в невеликих форматах – їх особливо приємно розставити по кімнатах, щоб наповнити домівку духом Різдва.
Якщо говорити про найомріяніші свічки, то чемпіони, звісно, – Diptyque. Красиві, ароматні, модні – і дуже популярні. Щороку напередодні Різдва виходить нова колекція. Цього року представили три свічки-талісмани. Спеціально до свят художник Олаф Гаєк оформив упаковки вигадливими принтами.
Ця нішева французька марка випускає парфуми і свічки – часто недооцінені. У них відносно доступна ціна і чудові парфумерні композиції. Радимо придивитися.
Мало хто знає, але свічки можуть видавати звук тріскотливого каміна. Це можливо завдяки дерев’яному гніту. Саме такий – у свічках італійського нішевого бренду Tiziana Terenzi. Інтерв’ю з його засновником читайте тут.
Найдавніші у світі парфумовані свічки – Cire Trudon. Стаканчики ручної роботи, натуральний віск, цінник, від якого піднімаються брови. Але за історію і статус треба платити. Тим більше, що парфумерні композиції свічок марки – твори мистецтва.
“Дайте все”, – так і хочеться сказати, коли бачиш ці витвори. Зупиняє одне – висока вартість. Але тут все чесно: порцелянові підсклянники – це колекційні предмети, які з кожним роком лише зростають у ціні. Прокрутіть всю галерею, щоб насолодитися красою і витонченістю свічок. До речі, на упаковках – муза засновника Дому П’єро Форназетті – оперна співачка Ліна Кавальєрі, зірка Belle Epoque. Її день народження припадає на католицьке Різдво.