Вона знає talk: франківкам розповіли, як відкрити власну сексуальність (ФОТО)

У середу, другого жовтня в рамках проєкту “Вона знає talk” у Франківську провели тренінг для жінок. Навчали, як відкрити власну сексуальність, і розповідали, чому життя починається з оргазму.


 

Вона знає talk — це проєкт, покликаний збирати разом жінок на пізнавальних заходах, яких досі не було в місті, заповнити прогалини про надважливе — жіноче здоров’я. Зокрема, мова йшла про власну сексуальність, та чому її варто шукати в голові.

“Ми це робимо, щоб показати людям, що стереотипи вже давно не в моді. Кожна людина має себе сприймати повністю і розуміти, що у здоров’ї жінки – її краса. Ламаємо стереотипи, ламаємо шаблони. Говоримо про те, про що не говорять. У Франківську мало таких подій, бо ці теми досі табуйовані у нашому суспільстві, а сексуальне здоров’я дуже важливе. Ми раді, що зібрали сьогодні таку велику кількість свідомих жінок”,- каже співорганізаторка Лілія Колісник.

Два кваліфіковані спеціалісти – психолог, гештальт-терапевт Наталія Мухітдінова та акушер-гінеколог, репродуктолог Тетяна Калиній – допомогли зрозуміти, чого хоче внутрішня жінка, як відкрити власну сексуальність, та чому життя починається з оргазму.

71717733_491063568141156_7783225264342827008_n

“Сучасна жінка має безсоромно знати своє тіло. До мене часто приходять жінки, які не можуть пояснити, що з ними. Одна вчителька у школі казала “ви хочете навчити дівчат матюкатись і займатись сексом”. Кожен орган чи частина тіла має свою назву. Жіночі статеві органи – це не квіточки і печери. Зовнішні статеві органи – не взірець ідеалу, а черговий доказ унікальності кожної з нас. Багато жінок думають, що з ними щось не те, роблять операції бо там все “не під лінійочку”. Але насправді пластика потрібна мало кому”, – каже акушер-гінеколог, репродуктолог Тетяна Калиній.

71173204_518891738895438_7741265796092919808_n

Вона також розповіла про контрацепцію, гігієну і поділилась секретами жіночого лібідо. Крім того був розіграш пікантних подарунків, смачний сидр, круті фото та сюрприз від фотографа Катерини Гетьман.

banner

Залишити відповідь