Виграв у Prizeme: топ-3 покупки, які варто зробити, розбагатівши
У кожного з нас є купа забаганок, на які ми постійно шкодуємо грошей. Але витрачати призові кошти у сто разів простіше. Тому ми вирішили помріяти і уявити, що б такого можна було купити, зірвавши куш у Prizeme.
А для тих, хто ще не в темі: Prizeme – це нова торгова марка, яка регулярно розігрує понад 315 000 грн. І хоча вона ще зовсім молода, вже встигла провести кілька вручень призів. Тож давайте пофантазуємо, куди можна витратити таку велику суму.
Бізнес
Вкласти гроші в бізнес – завжди розумне рішення. Звичайно ж, за умови, що ви все продумали і справа дійсно буде приносити прибуток. На 300 000 грн можна відкрити свій магазинчик чи кафе, а якщо зробити інтернет-магазин хенд-мейд товарів, то годі і рахувати, скільки матеріалів можна накупити на ці гроші!
То ж ми інвестували б у власну справу, однозначно. Але якщо ви відчуваєте, що підприємницької жилки у вас немає, не варто ризикувати грішми і даремно себе мучити, адже є купа інших цікавих варіантів.
Нерухомість
Це класика, універсальний варіант. А за такі гроші можна і в столиці квартиру купити! І навіть якщо ви не плануєте переїзд, це буде чудовий додатковий дохід: ви тільки уявіть, скільки можна заробити, здаючи житло в оренду! Ще й у Києві! Тож для тих, хто мріє підкорити столицю, та тих, хто не проти непогано заробити, покупка житла – чудовий ідея.
«Хочухи»
У кого як, а у нас при першій же думці про виграш у з’являється найсолодша фантазія: накупити смаколиків, вирушити на крутий шопінг, та влаштувати справжню вечірку для своїх друзів. І нехай це не розважливі та «дорослі» думки, але мрії існують для того, аби здійснюватися! Тим паче, вам просто не вистачить наснаги прогуляти усю суму за кілька днів. Тож даємо своїм «хочухам» зелене світло!
Освіта
Повертаючись до зважених рішень, було би непогано подумати і про освіту, адже це теж інвестиція у завтрашній день. За 315 000 грн можна оплатити і вітчизняний ВИШ, і деякі закордонні, тож є де розгулятися. А якщо від слова ВИШ у вас темніє в очах і підступає нудота, то приватні курси за будь-яким напрямком – варіант нічим не гірший (а може, навіть кращий)