Як показати коханій людині, наскільки сильні ваші почуття

Справжня любов – річ рідкісна. Багато хто каже  про те, що така любов траплялася з ними всього лише раз (може, двічі) за все життя. На жаль, ми схильні власними руками руйнувати справжню любов. З часом може прокинутися почуття власництва або почнуться очікування від своєї другої половинки.


Ось кілька способів показати людині, наскільки сильно ви її любите

Будьте чесні в усьому, що стосується ваших почуттів

Говоріть людині про те, що ви її любите.

Це просто, але багато людей забувають про це, уникають розмов про свої почуття. Можна подумати, ніби вони соромляться того, що відчувають.

Не потрібно змушувати кохану людину гадати, любите ви її, чи ні. Якщо ви будете чесними з собою відносно ваших почуттів, вам не буде страшно прямо сказати про це коханій людині. Пишайтеся тим, що ви відчуваєте. Не всі здатні щиро любити. Любов без причини взагалі зустрічається рідко.

Неважливо, чому ваша душа тягнеться саме до цієї людини. Любов існує, і цього вже ніщо не змінить. Не потрібно задавати зайвих питань. Просто будьте чесним з партнером.

Сьогодні і зараз: любіть так, ніби це останній день

Уявіть, ніби завтра ваш улюблена людина назавжди їде в інше місто.

Уявіть, що сьогодні у вас є останній шанс сказати про вашу любов. Не пропустіть цю можливість.

Насолоджуйтесь кожною миттю, проведеною поруч з коханою людиною. Любіть так, як ніби це найкраще, що було і є у вашому житті. Дайте це відчути вашій половинці.

Любіть так, ніби ви ніколи не знайдете нікого кращого

«З усіх людей на цій планеті, ти вибрав мене. Чому?». Вам коли-небудь задавали таке питання?

Ось вона, справжня любов. Коли кохана людина є для вас єдиною і неповторною. Все, що було до неї, було зовсім не тим. Тільки ця людина (з якоїсь незрозумілої причини) змушує вас відчувати щось невимовне. Тільки ваша душа знає, чому це так.

Ви любите її посмішку, дотик, сміх. Вам завжди мало часу, який ви проводите разом. Це абсолютно нормально. Любіть і відкрито висловлюйте свою любов.

Любіть так, ніби це ваша перша любов

Якщо ви щиро когось любите, не дозволяйте минулому впливати на нинішні відносини. Так, в минулому ви могли пройти через справжнє пекло. Зараз це не важливо. Любіть так, ніби любите вперше.

У вас є тільки тут і зараз. Коли ви щиро любите когось, то не порівнюєте його з тим, хто був у вашому минулому.

Може бути, ви бачили, як відносини когось із близьких людей розпалися. Може ви самі пережили хворобливе розставання. Це зовсім не означає, що і цього разу все закінчиться погано.

Повністю подаруйте себе коханій людині

Відкрийтесь людині. Подаруйте їй ваше серце і душу. Справжня любов можлива тільки тоді, коли ви не боїтеся любити.

Якщо ви відкрито говорите про свої почуття, вам немає потреби що-небудь від неї приховувати. Розкажіть половинці про свої недоліки і страхи.

Будьте хоробрі. Любіть всім серцем, навіть якщо це означає, що вам (в перспективі) можуть заподіяти біль. Краще випробувати справжню любов і потерпіти в ній поразку, ніж зробити все для того, щоб ніколи нічого не відчути.

Любіть і висловлюйте свою любов у повсякденному житті

Справжня любов – не тимчасове явище. Це любов, яка з вами постійно, і в горі, і в радості.

Якщо ви кажете, що любите людину, будьте готові показати їй ваші почуття. Вносьте романтику у ваше життя. Робіть для людини щось, від чого вона буде посміхатися.

Заведіть традицію вечеряти разом в якийсь день тижня в одному з ресторанів. Проводьте якомога більше часу разом. Покажіть, як багато кохана людина для вас означає.

Любіть всім серцем і завжди знаходьте час

Любити щиро – значить не боятися любити всім серцем.

Якщо ви не готові час від часу повністю присвячувати себе коханому, не чекайте прекрасних відносин. Всі ми дуже зайняті і все ж… Якщо ваша любов до людини щира, ви завжди знайдете для неї хвилинку.

Звичайно ж, у кожного з вас є цілі і пріоритети в житті. Це не повинно перешкодити вам приділяти достатньо часу один одному.

Джерело

banner

Залишити відповідь