Як полюбити власне життя: п'ять важливих правил

Як правильно жити і відчувати смак до цього життя, особливо під час періодів втрат, вигоряння і відсутності мотивації. Спробуйте знову закохатися в своє власне життя, як в безцінний скарб, яким ви одноосібно володієте.


1. Полюбіть своє життя, озираючись назад і бачачи, як далеко ви просунулися вперед

Дозвольте собі повернутися в своє минуле і порівняти себе тоді з вами зараз. Ви пережили ті тяжкі часи, і ви в цілості й схоронності. Ви знову піднялися на ноги, розправили плечі і високо підняли голову. Вибачте тих, хто розбив вам серце, образив вас чи приніс масу розчарувань – зате ви вижили і стали кращими, мудрішими, впевненіше і успішніше! Поверніть собі любов до свого життя, пишаючись собою і розуміючи, що ви зробили все від вас залежне в кожному випробуванні.

2. Полюбіть своє життя, не ганяючись за людьми, а цінуючи тих, хто вже поруч з вами

Замість того щоб благати когось залишитися, зосередьте свою увагу на тих, хто завжди з вами без прохань. Якщо ви комусь нецікаві, просто забудьте про цю людину. Цінуйте людей, які незмінно залишаються, а не тих, хто грає в гру “піду-повернуся”. “Ваші” люди завжди будуть тягнутися до вас. А “не ваших” людей відпустіть з миром і ніколи не чекайте їх повернення.

3. Полюбіть своє життя, визнавши, що все те погане, що сталося з вами, знаходиться поза вашим контролем

Коли ви закохуєтеся в людини, ви ігноруєте його недоліки. Зробите точно так же і зі своїм життям: прийміть її такою, як є. Не форсуйте події, а спостерігайте за тим, що життя вам пропонує. Коли ви фокусуєтеся на речах, які взагалі для вас не призначені, ви завдаєте собі зайві страждання і душевні терзання. Дозвольте собі просто відпустити все непотрібне і звільнити простір для всього нового і світлого. У більшості випадків хороші речі відбуваються тоді, коли ви найменше їх чекаєте, і ці сюрпризи змусять вас ще більше полюбити своє життя.

4. Полюбіть своє життя, довірившись собі і Всесвіту

Ніколи повністю не довіряйте іншим людям, навіть якщо ви впевнені, що вони заслуговують на довіру. Часом вони змінюють своє ставлення і поведінку протягом секунди. Вчора вони могли пообіцяти вам весь світ, Місяць і зірки на додачу, а завтра зникнуть назавжди. Люди дійсно вміють розчаровувати, тому не дозволяйте собі безоглядно на них покладатися. Полюбіть своє життя, не встановлюючи високу планку очікувань від людей і довіряючи виключно собі і мудрості Всесвіту.

5. Полюбіть своє життя, попередньо полюбивши себе

Будьте ласкаві до себе. Вибачте свої власні помилки, перестаньте звинувачувати себе в тому, що у вас не вийшло, і навчитеся приймати всі свої недоліки. Любов, яку ви даєте собі, набагато цінніше, ніж любов, що отримується від інших людей. Може бути, прямо зараз ви відчуваєте спад, втома і вигорання, але ви завжди можете повернути собі любов і смак до життя. Дайте їй шанс здивувати вас найнесподіванішими способами. І пам’ятайте, коли ви любите себе, ви завжди любите і своє життя.

Джерело : ukr.segodnya

banner

Залишити відповідь