Як правильно вибирати страхову компанію для оформлення ОСЦПВ

Оформляти страховку ОСЦПВ доводиться кожному автомобілісту. Але не кожен знає, як правильно вибирати для цього страхову компанію. На жаль, на ринку страхування є ризик потрапити на шахраїв. Щоб уникнути цього, при виборі страхової компанії слід запам’ятати кілька простих рекомендацій.

Якщо хочете повністю убезпечити себе від шахраїв, то оформлюйте ОСАГО на Файненс юа − цей сервіс запропонує вам лише перевірені та надійні страхові компанії, а також швидке оформлення полісу в режимі онлайн. Вам не доведеться нікуди ходити – все можна зробити вдома в онлайні.

Поради щодо вибору страхової компанії

Ось кілька порад, які допоможуть вам правильно вибрати страхову і не помилитися:

  • Орієнтуйтеся на ті компанії, які вже давно працюють на українському ринку та користуються популярністю. У таких компаніях не хитрують, пропонують прозорі умови оформлення страховки та не дурять клієнтів.
  • Якщо бачите в інтернеті рекламу якоїсь нової компанії з пропозицією оформлення полісу, спробуйте знайти її сайт. Якщо це вам не вдається, то проходьте повз такі рекламні оголошення.
  • Списки тих компаній, яким точно можна довіряти, шукайте на сторінці https://finance.ua/insurance/osago/ − там є основна інформація про компанії, ціни на поліси тощо.
  • Ніколи не замовляйте страховку у приватних осіб, які пропонують свою допомогу в оформленні полісів в Інтернеті. Довірливих клієнтів приваблює низька ціна страховки. Шахраї справно виробляють підроблені документи, які не мають жодної юридичної сили. Автолюбитель, який купив таку страховку, думатиме, що все гаразд, але страховки він не матиме взагалі.

Швидке оформлення страхування на Finance.ua

Найзручніше робити вибір страхової компанії на Finance.ua, до того ж, це абсолютно безпечно. На сайті можна ввести параметри вибору страховки, які вам потрібні. Після чого система автоматично вибере ті пропозиції, які краще підходять для вас. Сервіс працює лише з авторитетними компаніями, які працюють повністю легально та відповідно до законодавства.

banner

Залишити відповідь