Як виглядають найзручніші шкарпетки у світі (ФОТО)

Так от, уявіть собі, що існують зручні шкарпетки, від яких ще й не виходить неприємний запах.

Звичайно ж, до вибору шкарпеток треба підходити дуже ретельно. Вибираючи собі кофту, ви не берете на розмір меншу або більшу, вибираєте в залежності від щільності матеріалу і кольору. Так і в цьому випадку: вибравши тонкі шкарпетки, ви ризикуєте натерти мозолі, при виборі товстих шкарпеток, ризикуєте спітніти і спричити дискомфорт оточуючим і собі. А як хлопцям, які служать в армії? До речі, саме там, в армії, простий військовослужбовець Лео Ченей і придумав концепцію шкарпеток, які будуть зручні всім і кожному.

Минуло 2 роки… і концепція втілилася в життя завдяки проекту Neverquit Socks. Ці шкарпетки включають у себе всі “життєвонеобхідні” функції для людини: дуже зручні при ходьбі, вологостійкі і без запаху.

Шкарпетки оснащені спеціальними подушечками на стопі, які створюють додаткову амортизацію на найбільш чутливих місцях п’яти ноги. Завдяки цьому людина не втомлюється перебувати в одному і тому ж положенні довгий час, наприклад на рибалці, і навпаки ноги не втомлюються, коли людина знаходиться в постійному русі, наприклад, якщо працює кур’єром.

Друга якість – це немає ніякого неприємного запаху, а все завдяки тому, що нитки, з яких і шиються шкарпетки просочені оксидом цинку, який “вбиває” паразитів неприємного запаху і не дає їм множитися, а заодно цинк перешкоджає потовиділенню, тобто при інтенсивному спортивному тренуванні ноги залишаться сухими, пише Радіо Максимум.

banner

Залишити відповідь