Як виготовляють секс-ляльки у США (ФОТО 18+)

Фотограф Роберт Бенсон (Robert Benson) побував на виробництві гумових ляльок, кожна з яких є унікальним втіленням фантазії клієнта.

Усередині непоказної будівлі в бізнес-парку Південної Каліфорнії невелика команда з дев’яти осіб збирає найдорожчі і найбільш затребувані секс-ляльки в світі, пише pixanews.com, передає 24 Радіо.

Так, компанія Abyss Creations щорічно випускає по 300-400 реалістичних силіконових ляльок RealDoll в натуральну величину. Компанія рідко платить за рекламу, інформація про її товари передається з вуст в уста, а також велику послугу надають журналісти, які періодично безкоштовно пишуть про RealDoll.

Виробничий цех компанії RealDoll в Сан-Маркосі (Каліфорнія) на перший погляд нагадує сцену з чергової частини фільму “Пила”: розвішані на гаках руки і ноги, відірвані голови і пеніси. Але за моторошним видовищем ховається створення унікальних секс-ляльок ручної роботи. Фантазія кожного клієнта унікальна, тому двох абсолютно однакових гумових дівчат тут годі й шукати.

Ціна на таку ляльку, зроблену вручну, стартує від 6 з половиною тисяч доларів. Процес виробництва включає підбір основи, скульптування, ручне фарбування і ретельну деталізацію. До речі, на заводі можуть зробити копію з живої людини, якщо хтось погодиться вам надати свої геніталії для 3D-сканування.

У результаті – іграшки для дорослих стають дуже схожими на живих людей.

Процес виготовлення ляльки – справа повільна. На створення самих лише облич треба 80 годин. В її основі – зліпок зі склопластику, потім застосовують гуму та особливий силікон (з нього роблять зуби, ясна і губи). Потім ляльці накладають і закріплюють справжній макіяж.

Компанію заснував Меттью МакМаллен (Matthew McMullen) – професійний художник і скульптур. У 1996 році він виліпив першу ляльку на Хелловін. З тих пір компанія продала вже більше чотирьох тисяч своїх виробів.

л12

За цей час найпопулярнішими моделями стали світлошкірі, блакитноокі “дівчата”, з натуральним рум’янцем і губами персикового кольору. Цікаво, що найчастіше клієнти схиляються до мініатюрних іграшок, тому що важить силіконова лялька, практично, як справжня жінка – від 36 до 70 кілограмів.
л13

Компанія пропонує своїм клієнтам 18 варіантів жіночих і два варіанти чоловічих секс-ляльок, 39 варіантів облич і п’ять відтінків шкіри, також компанія випускає ляльки за індивідуальним замовленням.

Усі фото: robertbenson.com

banner

Залишити відповідь