Які алкогольні напої можна пити в спеку

У літню спеку не хочеться гарячих напоїв, насиченого алкоголю. Зате приємно випити келих охолодженого білого вина. Які напої підходять для жаркої погоди.

GTY_Watermelon_MEM_160222_4x3_992

Знати про всі небезпеки корисно, але не обманювати себе корисніше подвійно, тому варто заздалегідь дізнатися, який саме алкоголь краще пити в спеку. Формула проста: намагайтеся всіма силами вжити менше спирту. Велика кількість льоду в літніх пунш і коктейлях випивати тільки на руку: так, смак зміниться через те, що лід розтане, але зате одного келиха вистачить надовго, та й вода піде організму тільки на користь.

billionaires-row-cocktail-at-ty-bar-1210
Лід можна додати не тільки в коктейлі, а й в чисті напої. Винні сноби справедливо можуть проігнорувати цю пораду, але іноді краще поступитися смаком і випити вино з льодом, чим миттєво охмелеть і пропустити все. В цілому краще пити неміцний алкоголь: «Фізз», несолодкі вина, пиво і прості комбінації алкоголю з соком або несолодким содової будуть в самий раз. Від шотів, міцних коктейлів і нерозбавлених важкоатлетів біжіть в інший кінець бару.

Пийте напої з невеликою кількістю алкоголю, а якщо ви віддаєте перевагу міцні вина, то пити їх можна тільки в малій кількості.

Щоб не допустити зневоднення, паралельно вживайте мінеральну негазовану води в великих кількостях. Намагайтеся не пити на голодний шлунок, а під час застілля більше закусуйте.

bourgeois-pig-at-the-rickey-50

Кращим алкоголем в спеку є біле вино. Воно більш легке для засвоєння, в його складі немає «обважнювачів» і менше цукру. Напій добре втамовує спрагу, якщо його змішати з водою в пропорції 1: 1. Вином рятувалися від спеки ще стародавні греки.

У білому вині міститься безліч вітамінів і мікроелементів, його помірне вживання допомагає роботі серцево-судинної системи.

GTY_Margarita_MEM_160222_4x3_992

Однак кардіологи закликають зовсім відмовитися від спиртного в жарку пору. Доза вина не повинна перевищувати 50 гр в день.

Виявилося, що цей алкогольний напій може вберегти чоловіків від розвитку раку простати на 12%. Справа в тому, що певні елементи, що містяться в червоному вині, поліфеноли, можуть впливати на агрегацію артеріальних тромбоцитів і чутливість до інсуліну. Ці ж винні поліфеноли здатні вберегти від атеросклерозу, хвороби Альцгеймера і артриту.

png_41

banner

Залишити відповідь