Який середній час гри в Dota 2

На відміну від деяких інших, ігри Dota 2, як правило, дуже довгі. У деяких екстремальних випадках баталії тривали кілька годин! Навіть у змаганнях високого рівня Dota 2 не дивно, що команди змагаються понад 50 або 60 хвилин.

Багато геймерів хочуть знати, який середній час гри в Dota 2. У деяких випадках це може підвищити напругу. В інших випадках це може бути дуже виснажливим. У будь-якому разі, гравцям потрібна перерва після одного з подібних екстремальних сеансів.

У цій статті ми розповімо вам, скільки в середньому триває матч у Dota 2, і дамо кілька порад щодо тривалості стандартної гри.

Скільки триває гра?

Середній час гри в Dota 2 змінюється від патчу до патчу. У деяких версіях ігри є дуже швидкими. Особливо це сталося під час деяких патчів, акцентованих на стратегіях натискання. У цих версіях такі герої, як Пунья, Веномансер і Лікан, були дуже популярними і могли захопити ворожу базу за 15-20 хвилин. На порталі https://dota2-bets.com/ru/ можна краще дізнатися про деталі гри.  

Більш короткі ігри Dota 2 можуть тривати від 15 до 20 хвилин. Пам’ятайте, що в Dota 2, на відміну від інших ігор, таких як League of Legends, у вас немає можливості рухатися вперед. Це може бути як позитивним, так і негативним. Dota 2 — це чудова гра, де ви можете виграти ігри, де наче й шансів немає. Але це також може призвести до великого розчарування, а гра займе набагато більше часу, ніж необхідно.

Зазвичай гра в Dota 2 триває від 35 до 45 хвилин. У режимі «Всі вибори» це триває в середньому годину, що може бути проблемою, якщо потрібно кудись відволіктися. Однак, деякі ігри можуть тривати й більше 60 хвилин.

Цікаві факти про тривалість Dota 2

В одному з останніх патчів середній час гри становив 41:30 (для Herald, Guardian, Crusader), 40:10 (для Archon, Legend, Ancient) і 37:10 (для Divine і Immortal). Здається, що середній час гри зменшується або збільшується відносно однаково незалежно від рівня кваліфікації.

Одночасне збільшення/зменшення, ймовірно, пов’язане зі змінами гри, оскільки вони однаково впливають на всіх гравців, незалежно від їхнього рівня. Навіть якщо в деяких випадках ці зміни будуть менш помітні, вони все одно будуть.

Здається, що ігри між учасниками нижчого рівня мають більший час гри. Ймовірно, це пов’язано з неспроможністю гравців завершити ігри або з тим, що вони не сприймають ігри настільки серйозно.

Чи можна зменшити середній час гри?

Як згадувалося раніше, в Dota 2 немає можливості вийти з гри. Також існує сувора система, яка карає гравців, які залишають гру. Це було введено, щоб заохотити гравців діяти до кінця, щоб інші могли вийти з гри на власних умовах. Якщо ви дійсно хочете коротших ігор, є кілька речей, які можуть вам допомогти. Вибирайте героїв, які вміють зносити вежі. У деяких випадках (особливо в нижчих ланках) це може заощадити багато часу. Насправді, вибір таких героїв може навіть збільшити ваш рейтинг перемог у нижчих категоріях.

Звичайно, ви можете вийти з гри в будь-який момент, але це призведе до припинення гри, і вам доведеться грати в ігри з низьким пріоритетом, поки не закінчиться штраф (тобто доки ви не виграєте достатньо перемог в іграх з низьким пріоритетом).

Часто публічні ігри займають трохи більше часу через брак координації та лідерства. Це особливо актуально, коли ви намагаєтеся прорватися на базу противника. У міру того, як ви краще опануєте цей аспект гри, вони стають коротшими, і ви зможете здобути більше перемог.

banner

Залишити відповідь