Яким буде Samsung Galaxy S10

На честь ювілею лінійки Samsung відчуватиме свій обов’язок показати щось особливе в рамках S-серії.

З підекранним зчитувачем відбитків пальців, 3D-системою розпізнавання облич і в трьох версіях. Команда OGOGO! зібрала перші витоки про новий флагман Samsung.

Новини про новий флагман обертаються навколо біометрії. У поточному поколінні компанія поступилася як iPhone X, так і Android-конкурентам – Huawei, Vivo і т.д. Очевидно, що в наступному році вона щосили прагнутиме надолужити розрив, а то і обійти конкурентів. Оскільки робота над наступною моделлю вже триває, і вендор визначається із замовленням компонентів, в ЗМІ витікають перші подробиці таких замовлень.

47_main

Підекранний сканер відбитків пальців

Як повідомляє Engadged з посиланням на корейське фінасове видання The Bell, наступного року Samsung повернеться до фронтального розташування дактилоскопічного сканера, і тепер це буде підекранний датчик.

Нагадаємо, що чутки вже пророкували, що Samsung представить таку модель раніше за конкурентів, але поки рішення було представлено тільки в лінійці Oppo і Vivo. Користувачам більше не доведеться піднімати смартфон зі столу, щоб розблокувати його за допомогою пальця.

3D-система розпізнавання облич

Samsung була першою компанією в позаминулому році, яка впровадила в свій флагманський смартфон більш-менш робочу систему розпізнавання, яка не потребує дотику. Сканер райдужної оболонки, представлений в Galaxy Note 7, працював швидше, ніж в Android-смартфонах минулих років (де розпізнавання облич було, але працювало надто повільно), але 3D-альтернатива від Apple показала, що точність і швидкість можуть бути в рази вищими.

Однак потреби Apple у виробництві цієї системи були настільки високі, а потужності підрядника настільки малі, що ЗМІ повідомили про те, що Android-виробникам не бачити рішення ще як мінімум аж до 2019 року, тому що Apple все купила.

Чутки свідчать про те, що Samsung працює над власною системою розпізнавання облич, і її ми побачимо в Galaxy S10. Як пише Gizmodo, для цього проекту Samsung об’єдналася з ізраїльським стартапом Mantis Vision і виробником модулів камери Namuga, щоб розробити найкращий софт для розпізнавання.

Чи буде це перший Android-смартфон з таким рішенням, поки не зрозуміло. З кінця минулого року час від часу з’являється інформація, що Xiaomi також займається цією технологією.

Якщо компанія додасть таке рішення і не відмовиться від сканера відбитків пальців, в маркетинговій війні це їй додасть очок проти Apple, яка позбулася TouchID в iPhone X і, за чутками, не планує його додавати.

110262

Більше жодного сканера райдужної оболонки

Сканер райдужної оболонки виявився занадто повільним, а потреба в ще одній системі, яка розпізнаватиме обличчя користувача, відпаде, якщо Samsung розробить 3D-рішення.

vivo-nex-vs-find-x

Інші характеристики

За однією з версій, наступного року Samsung продовжить випускати дві версії флагманів. Різниця між ними або залишиться колишньою, або ще збільшиться. Звичайний 5,8-дюймовий Samsung Galaxy S10 буде потрібен компанії для збільшення продажів, в той час як 6,2-дюймовий Galaxy S10 + – для зростання маржі. У молодшій моделі буде одна основна камера, ну або дві, є різні версії з цього приводу. У старшій – ймовірно, потрійний модуль, як у Huawei P20 Pro, на догоду гонці озброєнь. Поки невідомо, як саме працюватиме система.

За іншою версією, озвученою корейським виданням ETNews, компанія покаже відразу три моделі флагманів, зараз це проекти під кодовими назвами “Beyond 0”. “Beyond 1” і “Beyond 2”. Основною відмінністю стане камера.

Журналісти Engadged також вважають, що на честь ювілею лінійки Samsung відчуватиме свій обов’язок показати щось особливе в рамках S-серії, з доробком на майбутнє. Що це може бути, поки незрозуміло, але градус конкуренції в сегменті смартфонів точно має підняти.

galaxy-s9_camera_phone_visual_l-purple

banner

Залишити відповідь