Японець обдурив 35 жінок, щоб отримати від них подарунки на його «дні народження»

Жінки об’єдналися в асоціацію і подали скаргу в поліцію, шахрая заарештували

В Японії чоловіка заарештували за те, що він знайомився з жінками, щоб отримувати від них подарунки на свої фейкові дні народження. Його жертвами стали понад 35 жінок, повідомляє сайт Tokyo reporter.

39-річний чоловік на ім’я Міягава народився 13 листопада. Але своїм потенційним жертвам він називав різні дати, щоб отримувати подарунки частіше. Про це стало відомо від самих постраждалих, які звернулися до правоохоронців, пише iviche.

Так, одній 47-річній жінці він сказав, що його день народження припадає на 22 лютого, іншій 40-річній повідомив, що народився у липні, а ще одній 35-річній знайомій збрехав про квітень.

За даними поліції, Міягава отримав від трьох жінок у вигляді подарунків 100 тис. єн. Це близько 23 тис. грн. Ще йому подарували 20 тис. єн (близько 4,6 тис. грн) у вигляді електронних грошей та костюм вартістю 30 тис. єн (приблизно 7 тис. грн).

«Поліція вважає, що число жертв становить не менше 35. У лютому вони об’єдналися в асоціацію і подали скаргу в поліцію», – пише  японське видання.

Сам же обвинувачений відмовився коментувати свій арешт.

Як повідомили правоохоронці, Міягава використовував багаторівневу маркетингову схему для знайомств з жінками, що спеціалізувалась на продажу товарів для душу.

Одна жертва розповіла виданню, що була здивована, коли Міягава став квапити події та поцілував її. Хоча вони бачились лише вдруге в житті.

«Я сказала йому, що не хочу цього робити, якщо він не той, хто хоче одружитися і дійсно бути зі мною у майбутньому. Він відповів: «Я серйозно. Я збираюся бути з тобою до кінця свого життя», – розповіла жертва шахрая.

Коли історія стала доступною громадськості, але ще до арешту, на Міягаву стали полювати журналісти, щоб докладніше дізнатися чи дійсно він обманював жінок, щоб отримувати від них подарунки. Так, співробітники однієї японської телекомпанії зловили його на одній з вулиць Осаки. Але як тільки Міягава почув запитання від репортера, втік.

banner

Залишити відповідь