З першої спроби. Світлини франківської фотографині опублікували в італійському VOGUE (ФОТО)

Світлина, зроблена франківською фотографинею Тетяною Подоржнюк, була опублікована в італійській версії всесвітньо відомого журналу про моду та стиль VOGUE. Як виникла ідея створити таке фото та про юну модель читайте на OGOGO.


За словами Тетяни, щотижня в певний період журнал Vogue приймає роботи фотографів. Найкращі роботи публікують на сайті Vogue з логотипом журналу і додають до портфоліо фотографа. Якщо фото не подобається чи не підходить під формат журналу – фото видаляють.

C9AD6D0A-8A4C-4C1B-82CC-543CEF4B87AE

«Тобто в портфоліо фотографів на сайті Vogue відображаються тільки ті фото, котрі редактори журналу прийняли, якщо портфоліо без фото – це означає що запропоновані фотографії не були схвалені редакторами», – розповідає фотографиня.

Про саму зйомку. Локація: Палац Рея в селі Приозерне на Рогатинщині. На світлині франківка Юля Нагірняк. 

«Я люблю фото, котрі мають глибокий зміст, де модель і те, що навколо, створюють сильну емоційну віддачу в глядача. Я намагаюся розвиватися саме в цьому напрямку фотомистецтва, і мені приємно, що мою роботу позитивно оцінили у Vogue, значить я на вірному шляху. До речі це моє перше фото, котре я подала в журнал. І чесно кажучи, я не думала, що світлину одразу приймуть, адже там неймовірна конкуренція, і талановитих, професійних фотографів дуже багато, чий досвід значно більший ніж в мене», – каже Тетяна Подорожнюк.

Стосовно ідеї цих світлин мисткиня хотіла  поєднати щось живе і прекрасне, та щось вже давно покинуте і занедбане.

«Моделлю обрала Юлю, вона дуже ніжна і тендітна, вона ідеально вписалась в мою концепцію. Стосовно локації – вибір був однозначно палац Рея, на мою думку це неймовірно красиве місце, від нього аж мурашки по шкірі, і дуже не справедливо те, що він в такому занедбаному стані», – поділилась Тетяна.

banner

Залишити відповідь