За тим, як людина тримає телефон можна визначити характер

Зовсім нещодавно досліджувачі вивчили те, як люди тримають свої смартфони. 
Виявилося, що це може відобразити деякі риси характеру та поведінки.Як з’ясували фахівці, у людей 4 способи тримати в руках телефон. Різні риси характеру відображають те, як людина тримає телефон.Давайте подивимося, який тип особистості у вас. 

A. Утримуємо смартфон в одній руці і великим пальцем тієї ж руки водимо по екрану

226

2 Якщо ви тримаєте свій мобільник в точності, як на фото, то ви – багатозадачна особистість.
У вас відмінна дисципліна, яка допомагає вам у вирішенні багатьох організаційних питань.  Ви ніколи просто так нікого не образити, але слухати когось – не ваш коник.  За результатами досліджень, такі люди ніколи не змінюють і роблять для своєї пари все можливе.

B. Телефон знаходиться в двох руках, а водите по екрану великим пальцем

318

3 Таке утримування телефону говорить про вашу незахищеності, інформує Nakonu.
Вам потрібно, щоб хтось дбав про вас і підтримував.  У таких людей дуже сильні почуття, але показувати їх вони не люблять, тому друга половинка може страждати.  Невеликий рада вам – не соромтеся і даруєте любов близькій людині!

C. Телефон знаходиться в двох руках, водите по екрану двома великими пальцями

419

4 У вас занадто вразливе серце, часто можуть траплятися переживання і депресії.
У такому випадку потрібно знайти людину, яка буде справжньою опорою.  Знайти того обраного, на якого можна буде покластися.  Саме тоді ви зможете розкритися і забути про свою чутливості. Всі образи минулого підуть, а емоції і почуття будуть переповнювати дуже довгий час!

D. Смартфон знаходиться в одній руці, а по екрану водите вказівним пальцем іншої руки

516

5 Характер таких людей найбільш спокійний і врівноважений.

Заради інших ці люди готові пожертвувати своїм благополуччям.  Величезні тусовки і вечірки зовсім не приваблюють, а любов повинна бути одна і назавжди.  Єдине, що складно витерпіти – сльози рідних людей.  Але такі люди вміють прощати, особливо близьких.

banner

Залишити відповідь