Замість поліетилену: в Індії створили їстівні пакувальні торбинки

Індійська компанія EnviGreen розробила новий матеріал для пакетів з комбінації натурального крохмалю і рослинних олій.

За зовнішнім виглядом і властивостями цей матеріал схожий на пластик, але на 100 відсотків є органічним, біологічно розкладаним і екологічно чистим, повідомляє Новое Время з посиланням на Oddity Central.

Засновник EnviGreen Ашват Хедж придумав ідею для цих революційних пакетів після того, як зіткнувся з намаганням людей знайти недорогу альтернативу пластиковим пакетам, забороненим у деяких містах Індії. Після чотирьох років досліджень Хедж виявив комбінацію з 12 інгредієнтів, в числі яких картоплю, маніока, кукурудза, натуральний крохмаль, рослинна олія, банани, і квіткові олії, яка виглядає як пластик, але не несе шкоди навколишньому середовищу.

Вартість одного мішка EnviGreen приблизно на 35% вище, ніж пластикового пакета, але вигод від його використання більше, ніж додаткових витрат. Пакети EnviGreen розкладаються природним чином менше ніж за 180 днів, а якщо їх помістити у воду при кімнатній температурі, вони розчиняються менше, ніж за один день. А в киплячій воді вони розчиняються приблизно за 15 секунд.

“Ми не використовуємо ніяких хімічних препаратів взагалі. Навіть фарба для друку на мішках є органічною”, – говорить Ашват.

Пакети EnviGreen цілком їстівні, що Хедж з радістю продемонстрував журналістам. Він просто намочив мішок водою і потім проковтнув його з посмішкою на обличчі.

banner

Залишити відповідь