Золотий Ліфон»-2021: назвали найсексуальніших митців України

Найсексуальнішим українським культурним діячем став поет Юрій Іздрик. Він очолив цьогорічний рейтинг народної відзнаки «Золотий Ліфон».Торік Юрій Іздрик здивував публіку відвертою оголеною фотосесією для збірки своїх віршів Naked One.

«Автор Тої Самої Книжки, яку ми так і не змогли прочитати. Щоразу відволікалися на ілюстрації. Еротична фотосесія, яка позбавила сну всіх нас. Не повторювати в реальному житті! Бо це неповторне. Абсолютне прийняття кожного сантиметру свого тіла. Цьому еротичному магнетизму неможливо опиратися. Але це не тільки про тіло. Чоловік, який відчуває Жінку, вміє бачити і любити. Чоловік, який збуджує своєю повагою до жінки, думками і метафорами» — пишуть про 59-річного Юрія Іздрика організаторки «Золотого Ліфону».Голосування цього року пройшло втретє.


Мета премії — обрати найсексуальніших українських митців серед літераторів, музикантів, акторів, художників. Голосувати могли усі охочі на сторінці премії, складаючи власний топ із 10 митців. Їхні голоси підрахували і визначили загальний рейтинг. Номінувати учасники могли будь-кого.

«Жінки точно знають, що сексуальність — це не тільки про красиве тіло… Хто здіймає вир пристрастей у жіночих душах та навертає на грішні думки? У кого ж шанувальниці готові жбурляти ліфчики – як вияв глибокої любові та захоплення?» — запитували організаторки премії на початку голосування.

Минулі два роки рейтинг очолював поет Сергій Жадан. Цьогоріч він посів друге місце.Всього на премію номінували 106 митців. Середній вік двадцятки найсексуальніших — 45 років.

Найбільший розрив у балах був між першим і другим місцем рейтингу. Семеро з десяти найпривабливіших чоловіків української культури мають вуса.
Детальніше про відзнаку можна дізнатися
на сторінці https://www.facebook.com/zolotyylifon/ 


banner

Залишити відповідь