5 найкращих лікувальних курортів України

Де можна відпочити та заразом оздоровитися. На щастя, в Україні є місця відпочинку, де можна вдало поєднати приємне з корисним. У цій добірці ми розповімо про чудові екологічні зони, яким природа подарувала цілющі води.


ТРУСКАВЕЦЬ

Один із найбільш відомих лікувальних курортів. Розташований у долині передгір’я Східних Карпат. Трускавець тішить гостей чистим повітрям та великими запасами мінеральних вод. Особливу популярність здобув завдяки мінеральній воді «Нафтуся», яку рекомендують для лікування органів травлення, хвороб, пов’язаних із порушенням обміну речовин.

СХІДНИЦЯ

Розташована неподалік від Трускавця. Здебільшого у Східниці лікують від хвороб, пов’язаних з урологією та порушенням роботи шлунково-кишкового тракту.

Східниця відома водами, багатими на залізо.

МИРГОРОД

У санаторіях Миргорода, що на Поштавщині, також можна сповнитися енергією та покращити стан свого здоров’я. Природа подарувала цій місцевості мінеральну воду з цілющими властивостями «Миргородську».

ПОЛЯНА

Цей курорт розташований за 10 км від районного центру Свалява. Направду гарне селище, де можна і насолодитися природою, і оздоровитися. Передусім санаторії Поляни спрямовані на лікування органів травлення. Місцина відома водами «Поляна квасова» та «Поляна купель», що мають високу концентрацію мінералів і вуглекислоти.

Відпочиваючи тут, також можна порелаксувати у саунах та відвідати сеанси масажу.

ШАЯН

Бальнеологічний курорт Шаян розташований за 15 км від міста Хуста. Селище оточене горами, які в народі називають Шаян, Шаяниха та Шаянчик. Тут можна зупинитися і в готельних комплексах, і в приватних садибах.

Шаян може похизуватися вуглекислою гідрокарбонатно-натрієво-кремнієвою водою «Шаянська». За лікувальними властивостями води цього курорту наближені до знаних «Боржомі» та «Віші-Селестон». Їх рекомендують для лікування хронічних гастритів, захворювань жовчного міхура, цукрового діабету тощо.

Джерело : 1+1 

banner

Залишити відповідь