Бігові кросівки Asics: оптимальна зручність і ортопедичні характеристики

Чи не найбільшою популярністю користується взуття для бігу Asics як серед професіоналів, так і в колах рядових прихильників активного способу життя. Причина цьому криється в особливо уважному підході до потреб бігунів: в асортименті є моделі для людей з різними фізичними особливостями, а також для різних умов занять.


Сегменти кросівок для бігу бренду Asics

Бігове взуття цього виробника представлене 4 сегментами:

  • Стабільність – розроблені для корекції положення стопи, підтримки незміцнілих зв’язок і при порушенні пронації (нахилу зводу стопи в фазі приземлення).
  • Амортизація – моделі для тривалого і комфортного бігу твердими поверхнями.
  • Швидкість – полегшені кросівки для змагань.
  • Бездоріжжя – призначені для бігу по ґрунті, брудних чи кам’янистих шляхах, снігу і т.д.

Окремо розглядається універсальний сегмент, однак він більше призначений для нетривалих пробіжок, і відзначається найпростішою конструкцією.

Особливості сегментів бігових кросівок Asics

Лінійка «Стабільність» вирізняється наявністю щільної вставки з внутрішньої сторони в між підошві з матеріалу DuoMax. Такі моделі підходять людям із зайвою вагою, а також гіперпронаторам (тим, в кого звід стопи  «звалюється» на внутрішню сторону, не повертаючись у вихідне положення).

Категорія «Амортизація» підходить для спортсменів із нейтральною пронацією або легкою гіперпронацією. Такі кросівки допоможуть підготуватись до марафону без шкоди для здоров’я суглобів.

Категорія «Швидкість» − виключно для професійних бігунів на різні дистанції. Такі кросівки легкі, і при амортизації не лише гасять удар, але й виштовхують стопу вперед. Носити їх не рекомендується новачкам,  оскільки вони перевантажують мало треновані зв’язки і суглоби.

Кросівки сегменту «Бездоріжжя» адаптовані для пересування по природним поверхням під час трейлів, походів, гірських марафонів або кросів по горбистим місцевостям. Визначальні характеристики даних моделей – підвищена міцність верху і підошви, глибокий протектор, стійкість, захист від гострого каміння. Серед них варто виділити взуття для бігу восени чи навесні: вони оснащені водонепроникною мембраною, котра дозволяє стопі дихати, але не пропускає вологи ззовні.

 

banner

Залишити відповідь