Білий кабріолет та Київ у кадрі: франківська співачка ТAYNA презентувала спільний з відомим блогером кліп "СRUSH" (ВІДЕО)

Франківська співачка ТАYNA спільно із блогером, співаком PAUCHEK презентувала відеокліп на україномовну пісню «CRUSH».

«CRUSH» – динамічний трек від ТAYNA та PAUCHEK, який заряджає позитивом та неймовірною енергією. Головний меседж пісні – відірвись від екрана телефону і частіше виходь із віртуального світу, подивись на тих, хто поруч з тобою. Не втрачай реальних можливостей, адже ніхто не знає, що трапиться ,коли ти трішки забудеш про свій гаджет. Можливо ти потрапиш в захоплюючу пригоду, яка подарує незабутні емоції?

Зйомки ролика відбувалися 3 дні у столиці України. На відео бачимо різноматні локації, зокрема Національну бібліотеку імені В. І. Вернадського, баскетбольний майданчик та вечірнє місто. В кліпі співаки катаються на білому кабріолеті нічим Києвом. Під час зйомок пара змінила більше трьох луків, особливо яскравий був саме у кадрі з машиною – в рожевих тонах була вбрана як співачка, так й блогер-співак.

TAYNA також додала, що на експерименти і колаборацїї її підштовхнув карантин.

“Я переконалась, що не можу просто сидіти на місці. В голову приходили сотні ідей, тому я вирішила відкрити Instаgram тa погортати стрічку, де натрапила на Тьому, яким одразу захопилась”, – додала вона.

ТYOMА PAUCHЕК- блогер-співак, який підкорює мережу своїми авторськими піснями та каверами на відомі українські пісні, яким надає нове ексклюзивне звучання.

До слова, як пояснюють автори пісні CRUSH, це слово англійською має кілька значень. Одне з них – це кумир, інше руйнувати. В даному кліпі співаки ставляться одне до одного як до кумирів, “дуркують”, жартують та поводяться легко й не вимушено.

Юні зірки зазначають, що можливо ще не раз працюватимуть разом.
А поки артистка вже працює над новим синглом та обіцяє інтригувати свого глядача надалі.

Кліп можна переглянути за посиланням.

banner

Залишити відповідь