"Блогер - це також важка та відповідальна професія", - підліток з Прикарпаття, який має пів сотні тисяч підписників

Популярність у мережі – мрія та ціль багатьох підлітків, а самі блогери – приклад для наслідування. Якщо раніше рівнялись на спортсменів, фанатіли від акторів та мріяли про знайомство зі співаками, то зараз всі прагнуть мати відоме ім’я та відвідуваний блог. Наскільки легко розкрутитися з нуля? Скільки часу блогер проводить у соціальних мережах щодня? Для чого блогерами менеджер? Про це все команда OGOGO! дізнавалась у сімнадцятирічного блогера, якого у мережі знають під ніком @chotky_vasia.


7daa6e04-268c-4f66-9538-b64b96091d4d

Василь родом з Галицького району, жив там 15 років, проте нещодавно переїхав жити в Івано-Франківськ. До 9 класу хлопець вчився у селі, зараз він здобуває освіту на другому курсі ВПУ 13 за спеціальністю рихтувальник кузовів та електрозварювальник.  Блог хлопця у соціальній мережі Інстаграм читає більш ніж 53 тисячі підписників, а його відео зі смішною, подекуди нецензурною озвучкою, збирають сотні лайків щодня.
Також “фішка” профілю в тому, що блогер періодично викладає свої селфі разом із відомими у мережі франківцями. У об’єктив телефону Василя вже потрапила блогерка Саша Бо (Олександра Пустовіт), Назар Душенко, Таня Самбурська, Мар’яна Гутак, Юлія Вербінець, Дмитро Варварук.

З блогерами я почав фотографуватись не заради хайпу, я просто вже довгий час на них підписаний, і так, я дійсно їхній простий фанат. З часом планую ще зробити декілька фото з блогерами. А надалі буде більше моїх особистих фото в профілі.

Василь розповідає, що став блогером, бо подобається піднімати людям настрій, проте набрати аудиторію було нелегко.

Починав я з пабліка, спочатку у мене були  різні меми (ред. зображення гумористичного характеру) та смішні й цікаві відео. Я давно мріяв стати блогером, мені просто подобається це робити та веселити  людей. Спочатку було тяжко набрати підписників, але за деякий час мені вдалося це зробити. І хочу звернутися до тих, хто тільки починає свій блог: «Якщо ви реально хочете стати блогером і добитися успіху, то ніколи не здавайтеся, навіть якщо вам оточуючі кажуть, що у вас нічого не вийде. Все буде, але не зразу, треба довгий час працювати над цим.

-З ким із франківських блогерів ти знайомий, хто найбільше тобі імпонує?

-Я добре знайомий з хайповим блогером Дмитром Варваруком. Саме він мене змотивував робити озвучки, і я йому за це дякую.

89484559_876385299458506_3588279538498648519_n

-Чому почав робити відео зі смішними озвучками, та подекуди з нецензурною лексикою?

-Озвучки я почав робити, тому що мені подобається кінцевий результат. Перші озвучки я починав робити з матами, вони просто набирають більше переглядів та лайків. З кожним днем моя аудиторія збільшується і я вже стараюся робити деякі озвучки без матів, а деякі з меншою кількістю. На одну озвучку, щоб її зробити, потрібно мінімум година часу.

-Що кажуть на твоє хобі батьки? 

-Батьки знають про моє захоплення блогерством, підтримують у цьому, відносяться до цього позитивно.

-Як обираєш, що саме будеш озвучувати?

-Серію я вибираю легко: заходжу в “ютуб” скачую збірник серій, там наприклад є 10 серій, і деякі серії є що просто нема що озвучувати, а деякі, що з однієї можу зробити й 2 озвучки. Вибираю фрагменти, які підходять під озвучку, і частинками озвучую. Ніколи не писав сценарій до озвучок. Все роблю “на ходу”. Просто так інколи получається краще. Були періоди, що я і місяць нічого не озвучував, і не було натхнення(( але зараз стараюся регулярно робити озвучки, викладати сторіс, бо знаю, що цього чекає багато людей. Як починаю робити озвучки, то можу і пів дня цим займатися і зробити багатоВже в процесі створення нова озвучка на пародію SILIRADA – Карантин, хочу зробити її так, щоб сподобалась не тільки підписникам а ще й блогерам. В планах є не тільки озвучки на мультики, а ще й на різні кліпи зірок та фільми.

-Скільки часу витрачаєш на соціальні мережі щодня?

-Зараз в інстаграмі проводжу весь вільний час, мінімум 7 годин на день. Деякі люди кажуть: «а та ти блогер, ніфіга не робиш і гроші косиш». Хочу сказати, що блогер – це також важка та відповідальна професія, треба старатися робити контент для підписників, знімати сторіс, а це я вам скажу, не так і легко. Зараз сам не справляюсь, тому був змушений взяти до себе на роботу менеджера, який допомагає мені у всьому.

Окрім блогерства, Вася любить співати, його запрошують на концерти й конкурси.

“Моє хобі зараз – це спів. Співати я почав завдяки вчителю музики Михайлу Михайловичу, декілька років тому він побачив в мені талант до співу. Зараз мене запрошують співати на різні концерти та конкурси, за це я хочу подякувати Михайлу Михайловичу!”,- каже Василь.

-Плануєш і надалі займатись озвучками?

-Деякий час планую робити ще озвучки, а надалі планую зібрати команду і йти в ютуб. І на кінець хочу сказати що кожна людина може стати тим ким вона хоче! Все можливо! Тільки потрібно все для цього робити!

banner

Залишити відповідь