Близькосхідна кухня в Івано-Франківську. Візит у Фудотеку

Франківці вже встигли полюбити Фудотеку – заклад абсолютно нового формату для нашого міста. Цей гастрономічний проєкт об’єднав заклади всієї України в одному місці, 15 ресторанів потоваришували під дахом франківського Промприладу. Тут можна покуштувати гавайські страви, соковиті стейки, чебуреки, азійські напої, та багато іншого.
Вперше ми завітали сюди ввечері і через кількість відвідувачів зробити ревізію не вдалось.

Тому сьогодні ми ранні пташки, прийшли снідати о 10 ранку. До слова, Фудотека відчинена з 8:00 год. Ще не всі фуд-корти працювали, але ми таки випили доброї кави та знайшли, що тут поїсти.

Це місце не схоже на більшість франківських закладів, ні інтер’єром, ні вайбом, що і приваблює відвідувачів. Зайшовши всередину, відчувається масштаб приміщення.
З височезних стель висять великі круглі білі люстри, панорамні вікна та спокійні кольори в інтер’єрі.

На першому поверсі невеликим лабіринтом розмістились всі 15 ресторанів. Тут можна блукати і обирати, що сьогодні тобі до смаку. Посередині звели конструкцію, подібну на п’єдестал, де розмістили багато столиків. Вони не прикріплені за конкретним рестораном, ви можете брати їжу в різних фуд-кортах, а потім обирати будь-який столик. Дуже вдало використали приміщення заводу, вдихнувши у нього нове життя, але змогли зберегти шарм індустріального простору.

Перше, що ми замовили – кава у «Фабриці кави». Бо робочий ранок без горнятка капучино не починається. А ще дуже підняв настрій малюнок від баристи, на моєму капучино сидів милий кролик)

Коли випили кави, пішли на пошуки чогось смачненького. Вирішили спробувати в halа лафу та піту. З пітою я вже була знайома, а от лафу побачила вперше. Це такий великий млинець, по типу лаваша, в якого загортають різні начинки. Ми обрали сирну лафу та піту з яловичиною. Після того, як ми зробили замовлення, нам дали маленький пульт із номерком, який сповістив нас, коли замовлення було готове. Тут самообслуговування, тому я пішла забирати наше замовлення. У всіх фуд-кортів Фудотеки однаковий металевий посуд, кожен ресторан лише застеляє брендовану серветку.

Ми забрали наші страви і порції тут реально великі. Піта з тушкованою рваною яловичиною, маринованою кримською цибулькою та барбекю. Це дуже смачно і поживно. Сирна лафа теж виявилась з цілою купою начинки. Тут і салат айсберг, і шматочки курятини, і сир. Цю страву самотужки я з’їсти не змогла, хоч як і старалась, бо дуже смачно! Коли будете тут, обов’язково спробуйте цю ізраїльську страву.

Чи дорого тут? Залежить, що обирати. Закладів багато і всюди різні ціни. Наш сніданок на двох обійшовся 410 грн: лафа – 185грн, піта – 160грн та кавуся 65 грн.

Взагалі, у Фудотеці ще багато цікавових закладів, якщо ви ще тут не були, обов’язково завітайте!

banner