"Чоловіки зізнаються, що саме локони роблять жінок спокусливішими", - франківська майстриня по зачісках

Напевне, кожна дівчина хоч раз експериментувала зі своєю зачіскою. Деякі міняють її постійно: довжина, форма і колір їх щоразу різний. Команда OGOGO! поспілкувалась з майстринею та викладачем по зачісках Тетяною Яцишин. Вона розповіла нам про головні тренди, експерименти, та що заборонено у догляді за волоссям, а також дала поради, яку зачіску зробити до Дня Валентина.


39486294_2000519570006258_6274997762631139328_n

Найпопулярнішою вечірньою та весільною зачіскою з досвіду Тетяни є зібране у пучок волосся.

“Враховуючи, що наречена повинна бути красивою до кінця весілля, то й зачіска відповідно повинна бути надійною та стійкою.

Щодо вечірніх варіантів, дівчата також обирають зібране волосся, це може бути середній чи високий текстурний пучок, а також користується великою популярністю високий сучасний текстурний хвіст”, – розповідає майстриня по зачісках.

 

Не є популярними зараз начоси та причіпні шиньйони. Жінка каже, що цей анти-тренд виник тому, що у моді зараз природність.

“У свій час начос був в тренді. Його робили навіть знаменитості. Але на сьогоднішній день ця зачіска застаріла і вже давним-давно вийшла з моди. Сьогодні існує маса цікавих варіантів.

Другий антитренд – це причіпний шиньйон. Зараз в моді природність. Різні накладні хвости не зроблять дівчат красивішими, а навпаки – остаточно зіпсують образ. На мою думку, краще вже наростити волосся, щоб більш-менш виглядало нормально”, – радить Тетяна Яцишин.

Багато хто говорить, що гофре на даний час антитренд, проте Тетяна погоджується з цим твердеженням лише на 50%. Адже коли в клієнта дуже рідке волосся (особливо коли це наречена), горфе виручає на всі 100.

Легкі і злегка недбалі локони додадуть образу шарму, легкості та повітряності!

“Так, як зараз за вікном волога погода, я б не радила робити укладки в зимовий період. Але є клієнти, які все ж таки хочуть, тому, щоб укладка довше трималася, потрібно використовувати багато фіксуючих засобів. Починаючи від термозахисту, закінчуючи лаком сильної фіксації, а також зараз є новинка, яка допомагає в стійкості, це пудра для прикореневого об’єму. В кожного клієнта укладка тримається по-різному, це залежить від від типу та структури волосся, а також на який інструмент вона зроблена.”

Чоловіки не раз зізнавалися, що саме локони роблять жінку по-особливому гарною і спокусливою, тож до дня Валентина Тетяна Яцишин радить робити легкі локони.

“На день святого Валентина я можу порадити дівчатам зробити собі легку укладку, у вигляді легких та недбалих локонів. По статистиці чоловіки не раз зізнавалися, що саме локони роблять жінку по-особливому гарною і спокусливою. Так як цей день кохання, дівчина має виглядати природньо та легко, тобно складні та незручні зачіски можуть викликати дискомфорт на побаченні”.

banner

Залишити відповідь