Чому франківка навчає інших ритмічних рухів сідницями (ФОТО, ВІДЕО)
Одні вважають тверк еротикою чи навіть порнографією, інші ж спокійно ставляються до цього танцю. Команда OGOGO! поспілкувалась з франківською тренеркою Діаною Кравців, яка викладає тверк.
Тверкінг -це танцювальний стиль, який користується популярністю в основному серед жінок. У ньому людина танцює під музику у провокативній манері – навприсядки або стоячи, рухаючи стегнами знизу вгору.
Дівчина навчається в коледжі на факультеті підприємницької діяльності, а тверком займається два роки.
–Розкажіть про технологію виконання танцю і як ви навчитись так танцювати?
-Взагалі спершу тверк здається неможливим, але вже після першого заняття з’являються базові навички, і потім – головне навчитись інших рухів. У тверку є безліч рухів, кожен вимагає відпрацювання. Я стараюсь пояснювати дівчатам повністю все, щоб полегшувати виконання. Методика у кожного руху своя, але є базові і від них похідні. Якщо навчитись базовим, то інші будуть даватися дуже легко.
-Як почали навчати людей тверку?
– Спочатку сама займалась півроку у студії. Потім вдосконалювала навички самостійно, працювала з різними дівчатами, які і навчили мене роботи тренером. З’явилась ідея викладати цей вид танцю, адже пояснити кожен рух я вмію.
-Якого віку приходять дівчата на навчання?
– Вік, починаючи від 14-15 і до 30 та навіть більше. Більшість дівчат, яких я навчаю, це 17-18 років. Є молодші і старші. Взагалі, якщо дівчина хоче займатись для себе – не важливо скільки їй років. Якщо в професійному плані, тоді краще більш юним дівчатам, щоб організм був витривалішим. Виходить як і у 15-річних, так і у 35-річних. Все залежить від організму і витривалості.
-Чим є тверк особисто для вас?
-Для мене тверк це вже як сенс життя, я дуже люблю заняття, люблю танцювати, вдосконалювати цим себе. Моє життя змінилось в кращу сторону після того, як я почала займатись тверком. Більше уваги з чоловічої сторони, це додає самовпевненості. Дуже приємною є підтримка від інших людей, які радо сприймають те, що я займаюсь тверком. Це заняття підняло мені самооцінку і змінило життя тільки на краще.
-Як загалом люди ставляться, коли ви кажете, що викладаєте тверк?
-Коли люди чують про те, чим я займаюсь, у них це більше викликає шок і цікавість. “Ого! Тверк??? Як? А де навчилась? Скільки займаєшся? А важко? “, – Ось це я чую найчастіше, і часто просять показати.
– Чи не болять вас м’язи сідниць після танців?
-Зараз тіло вже повністю звикло до навантажень, і жодного болю я не відчуваю. Боляче лише, якщо багато танцюю на колінах. Вони в мене чутливі, бувають й синяки від таких танців. А взагалі, тільки коли я почала займатись, перший час дуже боліли м‘язи після тренувань. Коли це пройшло, я зрозуміла, що тверк дуже допомагає тримати фігуру у формі, після кожного тренування настрій чудовий. Для мене це не робота, а задоволення.
-Які Ваші плани у розвитку?
– Я мрію про свою студію, свою тверк-команду. Я дуже люблю дивитись на результат дівчаток, яких я навчаю. Я отримую від тренувань тільки позитивні емоції, особливо люблю коли такі емоції отримують ще мої учениці. І оскільки у Франківську це ще не розвинений вид танцю, дуже хочу навчити максимально багато дівчат.