Чугайстри та покемони: франківка веде оригінальй блог та Інстаграм-аккаунт (ФОТО)
Ви любите міфологічних персонажів? А покемонів? Якщо до вподоби ще й динозаври, то блог та Інстаграм-аккаунт франківки Наталі Темех саме для вас. Точніше, Динозабрика. Саме такий творчий псевдонім обрала для себе дівчина.
Для читачів і читачок Огого! блогерка та інстаграмерка розповіла, чим же цікаві її фото та історії.
Так, блогами тепер мало кого можна здивувати, але “Записник динозабрика”, певно, здатен на це.
Наталя розповідає, що блог почала вести на третьому курсі університету (наразі закінчила 4 курс).
“Мені “стукнула” двадцятка, і я зрозуміла, що хочу записувати все цікаве, що зі мною відбувається, щоб потім ділитися цим із людьми”, – каже Наталя.
У блозі дівчина дає оригінальні поради, пише про цікаві речі зі свого життя та, найчастіше, про свої подорожі, додаючи фото з домальованими міфологічними істотами, символами, деталями.
“Домальовки до мене прийшли якось самі. Навіть так – не скажу, що самі. Просто побачила, що є одна дівчинка з Одеси, яка на фото домальовувала собі хвіст русалки, і мені ця ідея дуже сподобалася. Потім я почала на фото зі своїх подорожей домальовувати етнічні деталі, персонажів”, – розповідає дівчина.
Дуже часто на фото Наталі “з’являється” чугайстер.
“Він у мене тепер дуже часто є. Наприклад, у Карпати їжджу – домальовую на горах нашого чугайстра, а у Білорусії чи Литві домальовувала їхніх, особливих. До речі, я стала трохи дивнішою у цьому плані. Чим довше я веду блог, тим більше готуюся до домальовок. Тобто перед тим, як почати робити домальовку, дізнаюся про етнічні візерунки тієї чи іншої країни. Просто це цікаво.
Взагалі малюю домальовки не з цікавості, а з відчуття. Я дивлюся, дивлюся на своє фото і уявляю, що б там домалювати. Деколи бачу фей, деколи – чугайстрів, деколи – драконів”, – зазначає франківка.
Загалом Наталя вже відвідала 11 країн, а це: Угорщина, Австрія, Польща, Чехія, Швеція, Іспанія, Румунія, Естонія, Латвія, Литва, Білорусь. Також блогерка об’їздила частину Центральної і майже всю Західну Україну. Зізнається, що найбільше любить подорожувати Україною.
“Найбільш вражаюча, як би патріотично це не звучало, Україна, а особливо – Карпати. Я просто обожнюю робити після своїх гірських вилазок домальовки в горах”, – розповідає Динозабрик.
Після України найбільше заполонили дівчину Канарські острови (Іспанія).
“Я з подругою поїхала в гірське містечко на Канарах і, звісно, походила по їхніх горах, які не схожі на українські. Там усі міфічні істоти трохи по-інакшому виглядали. Якшо те, що я малювала для Білорусії чи Литви, наприклад, трошки схоже до України, то з Канарами все навпаки. Ці пальми, відчуття вічного літа, пісок із пустелі Сахари… У мене весь час у голові крутилася пісня “Arabian nights” із мультфільму “Аладдін”, тому на малюнках теж якісь арабські мотиви були”, – зауважує Наталя.
Дівчина розповідає, що обробка світлин займає доволі багато часу. Зазвичай Наталя обробляє для тексту про подорож 60-70 світлин. Зізнається, що й сама затягує час, та називає себе повільною блогеркою.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 20 ІНСТАГРАМ-АККАУНТІВ ФРАНКІВСЬКИХ ДІВЧАТ, НА ЯКІ ТИ “ЗАЛИПНЕШ”
Інстаграм-аккаунт дівчини теж звично незвичний. “Нік” – dynozabryk, хоч профіль існує окремо від блогу. Щоправда, він також наповнений домальовками, а ще – фото з покемонами – #drawpokemongo. Наталя малює персонажів в оригінальному стилі на папері, вирізає та фотографує на фоні цікавих речей, зазвичай, будівель.
“На мій телефон не можна було завантажити гру “Pokеmon Go”. Для мене вона була якась омріяна, бо в дитинстві любила дивитися про покемонів. Тому вирішила, що буду сама малювати покемонів у своєму стилі, вирізатиму і фотографуватиму на фоні речей, які віднайшла для себе”, – каже Динозабрик.
Для деяких речей дівчина наперед підбирає покемонів (коли наперед знає, куди потрапить).
“Я така думаю: “Хм, що б туди пасувало?” А деколи з друзями просто виходжу в місто погуляти, беру запас покемонів, які уже намалювала і вирізала, і йду”, – ділиться Наталя.
Інстаграмерка каже, що дивується увагою до її Інстаграм-аккаунту, адже, по-перше, мало підписників, і, по-друге, не зовсім “вписується” у тренди.
“В Інстаграмі є такі штуки, як тренди. Твій профіль популярний, якщо ти вмієш гарно розкладати речі, гарно себе позиціонуєш… Або цей ще тренд – фотографуватися на сірому фоні, коли позаду все сіре, а передній план – оранжевий. Дуже багато таких профілів є. Це не те, що вибішує, а вже починає смішити трохи.
Ні, це класно – такий профіль доволі естетичний, але мій аккаунт не такий. Я його намагаюся вести у такому стилі – між естетикою і своїм творчим відчуттям”, – розповідає Наталя.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 КРУТИХ ІНСТАГРАМЕРІВ ФРАНКІВСЬКА (ФОТО)
Коли з’явився Інстаграм, франківці він не дуже сподобався.
“Я була однією з його не те, що противницею, а думала, типу: «О, це так мейнстрімно –Інстаграм. Я що, якась дівуля, щоб завантажувати туди фото?”. Але потім моя подруга-художниця розповіла, що вона в Інстаграмі шукає саме цікавих художників. Насправді це дуже крута платформа для розвитку творчості. Для мене це – не мережа, де ти ділишся фото “я поїла”, “я з дитиною гуляю”. Я шукаю цікавих художників, які мене надихають, і цікаві кадри. Обожнюю тревел-аккаунти. Я просто на них схиблена. Я би цього року краще вчилася, якби не всі їхні профілі”, – посміхається дівчина.
Малює Наталя професійно: вже проілюструвала 3 книги, а зараз малює для одного Ютуб-каналу.
“Я б назвала це професійним хобі, тому що наразі студентка і не можу повністю приділяти увагумалюванню (вчиться на чеській філології)”, – зауважує дівчина.
Щодо фотографій, то ними дівчина не заробляє.
“Для мене фото – це просто щось таке особисте, і я дуже рада, що людям подобається, але мене це дивує. Здається, що фото трохи кривуваті, неідеальні… Хтось каже, що у цьому свій шарм є”, – підсумовує Наталя.