Естетичний посуд з рослинними мотивами роблять у Городенці(ФОТО)

У Городенці у домашній майстерні виготовляють глиняний посуд бренду Leaf Ceramics. Для декору використовують рослини. 

Засновниця бренду веде сторінку в Інстаграмі, і, запевняємо, вона варта уваги. 

По-перше, це посуд ручної роботи. Майстри формують з глини горнятко чи тарілку, випікають у печі, а потім витискають узори. 

По-друге, для декору використовують рослини. Беруть красивий листочок чи квітку, роблять на глині відбиток та фарбують. Виглядає естетично та цікаво. До слова, керамістка Лілія Шкреметка нещодавно у соцмережах показувала, що зробила із рослинок закрутки, щоб взимку використати для посуду.

По-третє, це чудова ідея для подарунку. З цим може бути тільки одна проблемка: горнятка та тарілки настільки красиві, що їхній власник може не використати їх за призначенням, а покладе на видному місці, щоб милуватися. 

По-четверте, час від часу засновниця бренду знімає для читачів сторіс. Розповідає, що зробили нещодавно, як і які рослинки використали. Родзинкою блогу є бабуся Орися, яка допомагає онучці та її команді “чаклувати” над посудом. Якщо пощастить, то може ще рецепт покутських голубців розповісти, чи покаже, як робить домашнє масло.

По-п’яте, локального виробника, ще й талановитого, гріх не підтримати. Вподобайкою у коментарях, заслуженим компліментом чи покупкою. І так, це реклама, про яку не просили і не платили, бо їхня робота варта уваги. Переконайтеся самі.

А тут “залипалочка” від керамістів 🙂
https://www.instagram.com/reel/CinafLiDSu4/?utm_source=ig_web_copy_link


banner

Залишити відповідь