Форум інстаблогерів проведуть в Івано-Франківську

В Івано-Франківську 14 жовтня проведуть “Інстадень” – форум блогерів з “Інстаграму”. 

Захід відбудеться 14 жовтня в Університеті Короля Данила, йдеться на сторінці зустрічі у “Фейсбуці”.

На відвідувачів чекають лекції, презентації, майстер-класи, фотосесія та розіграші подарунків.

Топові експерти поділяться тим, як створити успішний Instagram-контент, робити аналітику та аналіз аудиторій, скласти  стратегію досягнення успіху та працювати  з додатками. 

Спікери форуму:

Leonid Martynchyk (м. Львів) – найвідоміший Instagram-блогер Львова, поет, декоратор, мандрівник. Поділиться  натхненням і думками на тему «Власний бренд. Самопрезентація. Атмосферний інстаграм».

Людмила Калабуха (м. Львів) – бізнес-тренерка, має три власних справи (консалтинг, ювелірний та зоо-бізнес), перша україномовна консультантка з продажу в мережі Інтернет,  авторка 3-х книг та 4-х відеокурсів.  Проведе майстер-клас про те, як розділяти онлайн і офлайн, як знешкодити тролів та розповість про 10 технік відмов, які приносять гроші і повагу.

Alina Frendiy (м.Тернопіль) завітає з лекцією «Інстаграм. Правила гри». Вона – успішна фешн-блогерка, засновниця однойменної шопінг-студії.  Розкаже про використання свого профілю для успішного ведення бізнесу. Поділиться таємницею гарних фото та їх обробки.

Олександра Пустовіт  (м. Івано-Франківськ) прочитає лекцію «Будні мами-блогерки», розповість, з чого почати ведення успішного інстаблогу, про що писати, коли і скільки постити, а також як встигати бути мамою та дружиною.

Таня Самбурська (м. Івано-Франківськ) з лекцією «Ідеальне селфі. Секрети зіркового макіяжу». Талановита б`юті-блогерка і власниця свого YouTube-каналу розповість про макіяж для зйомок на смартфон та розкриє секрети вдалих селфі-знімків.

Івано-франківські блогерки: Elinkae Brikner та Yuliya Arkhipenko представлять майстер-клас «Як опанувати мистецтво Flat lay на фото» у категоріях «Аксесуари», «Косметика», «Їжа» під час якого гостям буде надано можливість самостійно попрактикуватися у мистецтві Flat lay-зйомки та взяти участь у розіграші подарунків.

Оксана Мельник (м. Івано-Франківськ) – директорка з маркетингу будівельної компанії «Мельник», засновниця журналів «Like» та «МІСТО», «Клубу успішної леді», підіб’є підсумки зустрічі та нагородить переможців.

Вартість квитка на форум – до 1 жовтня  350 гривень, потім –   450.  Квитки можна придбати у касах театру кіно “Люм`єр”.

banner

Залишити відповідь