Франківська першокурсниця заробила славу завдяки солодощам власного виробництва (ФОТО)

Любите крафтові солодощі? Команда OGOGO! поспілкувалась з 17-річною Анастасією Дутовою, яка випікає неймовірні солодощі. Її вироби – досить популярні серед франківців. Тільки в інстаграмі дівчина має понад 5 тисяч підписників. Про навчання, роботу, друзів та інстаграм читайте далі.

 

36085519_190177771685670_8221834866572918784_n

– Як почала пекти? Десь вчилась цьому?

-Почала пекти ще в 15 років. Пам’ятаю свій перший провал – згорілі меренги. Після того дуже захотілось їх виправити. Почала цікавитись пошуком рецептів солодощів, читати кулінарні блоги. Я повністю самоучка, думаю, що не обов`язково навчатися на кондитера, щоб ним бути. Головне – бажання, практика і постійне самовдосконалення, любов до того, що робиш, тоді все можливо!


-Які ціни на твої вироби в середньому ? Та як багато замовлень отримуєш?

-Ціни на десерти та тортики середні. Все залежить від обраної начинки та особистих побажань замовника.
Замовлень кожного дня різна кількість. Буває 2, а буває 7. Також це може бути як багато дрібних замовлень, так і декілька, але масштабніших.

-Скільки заробляєш на цьому? 

-Прибуток нестабільний (все залежить від замовлень), але досить хороший. Можу сказати, що в своїх особистих потребах (якісь покупки/одяг/косметика/реклама блогу і т.п.) можу забезпечити себе сама)


-Як вдається поєднувати роботу (тобто тортики) та навчання ?

-Почала я свою діяльність тільки літом 2018. Тому як із навчанням (студентка ПНУ, факультет туризму) поєднувати – поки не знаю. Та думаю, що все буде добре, тим більше, завжди можна творити по ночах.


– Як батьки ставляться до твого хобі? Як інстаграму так і тортиків.

-Батьки ставляться до мого хобі позитивно і підтримують мене у всьому, за що я їм дуже вдячна.


-Де можна придбати твої вироби?

– Наразі, мої солодощі можна замовити за телефоном або в діректі в інстаграмі. Та на майбутнє у мене великі плани щодо цієї справи.

– Які в тебе ще хобі, що любиш робити у вільний час?

-Дуже люблю читати та проводити час на природі з друзями або сім’єю, подорожувати. Гучні компанії та заходи не люблю.

-Встигаєш відпочивати та бачитись із друзями ?

– Звісно, що маю час на прогулянки з друзями і ціную такі моменти. Щиро люблю своє заняття, але давати собі відпочинок також потрібно ).


-Ким хочеш бути в майбутньому, чи плануєш продовжувати пекти?

-У майбутньому однозначно хочу і далі бути у цій кондитерській справі,та щоб це було більше,ніж просто продавати солодощі в межах інстаграму. Все попереду.

 

 

banner

Залишити відповідь