Франківський блогер "стібе" президента і політиків, а його пародії дивляться тисячі підписників (ВІДЕО)

Назарові Душенко 20 років. Франківець навчається в Польщі на фінансового аналітика, а у вільний час знімає смішні відео та робить пародії на зірок. Хлопець не соромиться “стібати” Селену Гомес, Кеті Перрі, чи українців Олега Винник, Тіну Кароль, а тепер взявся і за політиків. Його відео дивляться тисячі людей (46 тисяч підписників), сотні коментують та обговорюють за межами міста. 


Чим обумовлена така цікавість до посадовців і кого вже озвучив франківець – читайте далі.

До того, як почати Instagram-діяльність, хлопець понад два роки створював ролики для YouTube. Розповідав глядачам про те, як живе та навчається простий студент з України у Польщі. Набравшись досвіду, почав творити вайни (невеличкі гумористичні ролики) у соціальній мережі Instagram.

Пародії почав творити, бо розумів, що людям це цікаво. Реакція аудиторії виявилась позитивною, саме тому Назар й досі займається цим. Хлопцеві у захопленні допомагає його дівчина – вона знімає відео.

Змінити пародії на зірок естради блогера “змусили” вибори, адже тема політики зараз є актуальною.

“Формат пародій – не вічний, тому я вирішив пробувати щось міняти, а зараз у зв’язку з виборами президента та парламентськими виборами, тема політики у всіх на слуху, тому вирішив спробувати робити озвучки депутатів, і, судячи з переглядів, людям це подобається”, – скромно зізнається блогер.

Дебют політичних пародій розпочався з озвучки відео дебатів кандидатів у президенти.

Хлопець додає, що не виявляє ніяких симпатій до когось з політиків, й тим більше не агітує чи пропагує за якусь зі сторін.

“Звичайно, я, як публічна людина, не вважаю за правильне озвучувати певну політичну позицію, але скажемо так, у своїх озвучках я ніколи не маю наміру когось образити чи зачепити, все робиться виключно у гумористичному ключі”, – каже Назар.

Найцікавіше пародіювати, зізнається Назар, Олега Ляшка. Адже в нього “що голос своєрідний, що фрази геніальні”, – сміється автор.

Кого блогер пародіюватиме в майбутньому – наперед не знає.

“Це вирішую не я, а саме ті люди, їхні «ляпи» або навпаки якісь хороші поступки, які створюють резонанс у суспільстві”.

Більше про пародії Назара Душенка читайте тут .

banner

Залишити відповідь