Франківці у соцмережах забавляються китайським додатком для селфі (ФОТО)

Останнім часом у Фейсбуці та Інстаграмі став дуже популярним додаток Meitu, що вміє накладати на фото аніме-фільтр. Завдяки цьому зі звичайних селфі виходять казкові  принцеси.

Додаток став вірусним спочатку в англомовному інтернеті, потім поширився в українському. Багато хто не встояв перед спокусою прогнати через фільтр свої знімки, а також фото знаменитостей.

Не оминули увагою фоторедактор і користувачі соцмереж з Івано-Франківська.

Meitu – безкоштовний, його можна завантажити для iOS і Android.  Проте фахівці з безпеки запідозрили китайськкий додаток Meitu, який дозволяє перетворити фотографію користувача на героя аніме, в зборі даних і передачу їх третім особам, повідомляє CNET. Експерти відзначили, що програма вимагає доступ до даних, які не потрібні для її роботи.

Зокрема, фахівці спеціально обмежили те, що додатку може знадобитися доступ до камери для того, щоб робити знімки, до галереї – для редагування фотографій, і до інтернету – для того, щоб користувач міг ділитися знімками. Але виявилося, що програма вимагає доступ до номеру телефону, геолокаціі, а також хоче автоматично завантажуватися при включенні смартфона. У списку функцій також можна побачити, що Meitu збирається змінювати налаштування аудіо телефону і сортувати запущені додатки, пише Дзеркало тижня.

banner

Залишити відповідь