Модернізм та ліс: в Бразилії з'явився розкішний будинок, який підтримує каміння

Бразильські архітектори вирішили використати свою любов до модерністської архітектури та поєднали її з концептом будинку у лісі, який побудований з повагою до природи. Під час будівництва не зрубали жодного дерева, а каміння місцями навіть підтримує будинок, пише 24tv.ua

Проєкт реалізували у джунглях неподалік Сан-Паулу, повідомляє Dezeen.

Зверніть увагу: Будинок з картонних коробок: фото екологічного помешкання на Балі  Будинок з картонних коробок: фото екологічного помешкання на Балі

Сам будинок має форму вигнутого прямокутника, два кінці якого виходять до річки. Конструкція трохи піднесене над землею та стоїть на величезних каменях. Деякі з них проникають досередини та стають частинами інтер’єру.


Камені підтримують будинок над землею / Фото Dezeen

Так, деякі шафи для книг, узголів’я ліжка або химерні плінтуси тут з природного каменю.


Стіни тут повністю прозорі / Фото Dezeen

У вітальні вигнутий диван кремового кольору доповнений парою похилих крісел і торшером. Дерев’яні стільці з високою спинкою оточують кам’яний острівець у вигляді столика для сніданку на сусідній кухні.


Каміння слугує також важливим елементом інтер’єру / Фото Dezeen

Стіни в будинку повністю прозорі, а стеля і підлога відрізняються монументалізмом, попри свій білосніжний колір – саме це данина бразильському модернізму від архітекторів.


Інтер’єр тут виконаний в мінімалістичному стилі / Фото Dezeen

Своєю формою, приміщення утворює невеликий внутрішній дворик, який наповнений різноманітною зеленню.

banner

Залишити відповідь