Модні поради: які зачіски зараз в тренді - розповідає франківська експертка

Команда OGOGO! щотижня у рубриці “Модні поради” розповідатиме про тренди у макіяжі, манікюрі, тенденції вбрання та догляду за тілом й волоссям.

Сьогодні Тетяна Лесюк, експертка у зачісках з Івано-Франківська розповіла, які зачіски будуть модними у 2022 році, а які не варто робити.

Мода весільних, вечірніх, буденних зачісок зараз стрімко змінює свої шляхи. Найчастіше є багато факторів, які впливають на актуальність тих чи інших зачісок. Але в першу чергу треба дивитись на свій стиль, або стиль, тематику свята який ви обираєте.

Тут одразу стає простіше, бо не варто бігти за першими трендами, адже це не всім і всюди підходить. Та в цьому сезоні активно розвивається тренд «мокрий ефект».

Якщо майстер профі, а клієнт сміливий, то навіть весільний образ можна обіграти красиво. Другий тренд – легкі текстури «пляжні локони» в різних варіаціях накруток і збору в найсучасніші пучки, хвости, плетіння.

Третій тренд – пряме волосся через рівний проділ, і тут можна бавитись із прямим як завгодно – в‘язати в хвіст, пучок, розпускати просто на плечі, додавати аксесуари.

Четвертий тренд – «Укладки в стилі 70х і 90х» в сучасних інтерпретаціях. М‘які хвилі, локони і wow ефект залежить від стрижки клієнтки.

П‘ятий тренд – плетіння розпатлане, або «ефект другого дня». Якщо знати всі професійні тонкощі, то можна створити супер красиву весільну зачіску в стилі «Бохо».

Загалом, можне підсумувати, що ніколи із моди не виходить натуральність. Важкі форми, занадто великі об‘єми, складні елементи і гіперстатика в зачісках – це завжди перебір.

Кажу жартома своїм клієнткам – якщо ви будете просто «як експонат в музеї», то можна робити супер зафіксовані і надто складні лінії та елементи.

banner

Залишити відповідь