На що звернути увагу, щоб не помилитися із вибором стоматолога. Клініка «КІСС» радить (ФОТО)

Нема сумніву, що за здоров’ям зубів та станом ротової порожнини треба слідкувати. Як це правильно робити, найкраще порадить стоматолог. Тому важливо звернутися за консультацією до фахівця, який відповідально ставиться до своєї роботи та надає якісні послуги. У франківській стоматологічній клініці «КІСС» порадили, на що слід звернути увагу про виборі свого дантиста.

Рекомендації

Насамперед, варто запитати поради близьких, колег по роботі, сусідів, які лікували зуби чи просто дбають про гігієну ротової порожнини. Відгуки також можна прочитати у соцмережах, де франківці активно діляться особистим досвідом.

Лікар

При можливості не завадить дізнатися, де лікар здобував освіту, які курси відвідував та чи займається саморозвитком. Це важливо, адже медицина не стоїть на місці і бути у курсі стоматологічних новинок є необхідним. Переконайтесь, що ви у надійних руках.

Сервіс

Ввічливість та привітність ніколи не відштовхнуть потенційного клієнта. Наприклад, у клініці «КІСС» вас завжди зустрінуть з посмішкою, уважно вислухають ваші скарги на здоров’я, врахують побажання  та детально розкажуть послуги, які ви тут можете отримати.

Навіть, якщо вашу проблему вже вирішили, стоматологи не забувають про свого клієнта та цікавляться його станом здоров’я.

До речі, прогресивні стоматологи володіють англійською мовою та зрозуміло розкажуть про лікування іноземцям, які часто відвідують стоматологічний заклад.

Послуги

Важливо визначити, чия допомога вам потрібна – стоматолога загального чи вузького профілів. У клініці з цим радо допоможуть – проведуть огляд та діагностику зубів і ротової порожнини, чітко вкажуть на ваші стоматологічні проблеми та порадять, як їх вирішити.

Тут надають широкий спектор послуг. Проводять професійну гігієну ротової порожнини, ліквідовують чутливість зубів та індивідуально підбирають засоби профілактики ймовірних захворювань. Є терапевтична стоматологія, яка займається усуненням карієсу. Лікар-ендодонт займається лікуванням кореневих каналів, а ортодонт зробить вашу посмішку більш привабливою, вирівнявши зуби чи виправивши прикус. А естетична стоматологія поверне природню привабливість зубів. Також тут якісно відновлюють зруйновані та відсутні зуби, а хірург працює із м’якими тканинами. До речі, особливо професійно тут відбілююють зуби.

Обов’язково перед лікуванням пацієнту проводять алергічні проби, щоб не зашкодити у майбутньому.

Обладнання

Приміщення має бути затишним та комфортним, а обладнання професійним та сучасним. Так як у клініці «КІСС». Інструменти, з якими працюють стоматологи, є стерильними і їх відкривають при пацієнту. Лікарські препарати використовують тільки ліцензійні. Роблять все потрібне, щоб лікування пройшло безболісно та результативно.

Співвідношення ціна-якість

У клініці «КІСС» ціни оптимальні. На кожен вид послуг є гарантія. Люди довіряють тамтемшнім фахівцям, залишають позитивні відгуки та стають постійними клієнтами.

Вас чекають за адресою:

Стоматологічна клініка «КІСС»

Вул.Галицька, 112в

стоматолог лікар-5570

banner

Залишити відповідь